Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Ağırlık:
1 kg
Menşei:
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Fiyatları

Lavazza Oro Black Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg

Satıcı: Coffeepaulo

680,00 TL

(680,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 680.00
Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 Kg 6'Lı Koli

Satıcı: Coffeepaulo

4.000,00 TL

(666,67 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4000.00
Lavazza Gran Espresso Çekirdek Kahve 6 x 1 KG

Satıcı: paulocoffee

4.020,00 TL

(670,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 4020.00
Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg 6'lı

Satıcı: Coffeepaulo

4.020,00 TL

(670,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 4020.00
LavAzza Oro Black Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg X 6 (6Kg)

Satıcı: Coffeepaulo

4.020,00 TL

(670,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 4020.00
Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 2 x 1 kg

Satıcı: Coffeepaulo

1.350,00 TL

(675,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1350.00
Lavazza Oro Black Espresso Çekirdek Kahve 1 kg x 2 (2kg)

Satıcı: Coffeepaulo

1.350,00 TL

(675,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 1350.00
Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg 3'lü

Satıcı: Coffeepaulo

2.050,00 TL

(683,33 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2050.00
Lavazza Espresso Italiano Classıco Kavrulmuş Çekirdek Kahve 1 Kg

Satıcı: Coffeepaulo

700,00 TL

(700,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 700.00
LavAzza Gran Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg 6'Lı Koli

Satıcı: Coffegross

4.500,00 TL

(750,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 4500.00
Lavazza Super Crema Espresso Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: yediiklim

801,00 TL

(801,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 801.00
Lavazza Gran Espresso Çekirdek Kahve 1 kg

Satıcı: Coffegross

900,00 TL

(900,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 900.00
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve (1000Gr) X4

Satıcı: nelervarneleryok

6.146,30 TL

(1.536,58 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 6146.30
Crema E Gusto, Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve 1 Kg | 2'Li Tanışma Paketi

Satıcı: Esvento

3.107,00 TL

(1.553,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 3107.00
Lavazza Crema E Aroma + Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve (1000Gr) 2'Li Paket

Satıcı: nelervarneleryok

3.115,00 TL

(1.557,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 3115.00
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve - 1Kg

Satıcı: nelervarneleryok

1.619,80 TL

(1.619,80 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 1619.80
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: pluskahve

1.642,50 TL

(1.642,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 1642.50
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve 1 Kg | 6'Lı Avantajlı Paket

Satıcı: Esvento

10.174,50 TL

(1.695,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 10174.50
Espresso Barista Gran Crema Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg | 4'Lü Avantajlı Paket

Satıcı: Esvento

6.829,00 TL

(1.707,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 6829.00
Espresso Barista Gran Crema Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg | 3'Lü Avantajlı Paket

Satıcı: Esvento

5.140,60 TL

(1.713,53 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 5140.60
Espresso Barista Gran Crema Espresso Çekirdek Kahve 1 Kg | 2'Li Avantajlı Paket

Satıcı: Esvento

3.463,00 TL

(1.731,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 3463.00
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve 1 KG

Satıcı: nelervarneleryok

1.761,00 TL

(1.761,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

22 1761.00
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Çekirdek Kahve 1 Kg

Satıcı: Esvento

1.780,00 TL

(1.780,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 1780.00

Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Fiyat Geçmişi

Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Temel Özellikleri

1 kg
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Lavazza Espresso Crema E Aroma Çekirdek Kahve 1 kg Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.