Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Çekirdek Türü:
Ağırlık:
200 gr
Menşei:
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Osso Dibek Kahvesi 200 gr (200 gr) Fiyatları

Osso Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: Sanal Ticaretim

86,40 TL

(432,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 96.4
Osso Dibek Kahvesi 24 x 200 G

Satıcı: kaytika

1.424,95 TL

(296,86 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1424.95
Osso Dibek Kahvesi 12 x 200 G

Satıcı: kaytika

769,45 TL

(320,60 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 769.45
Osso Dibek Kahvesi 200gr x 24 Adet

Satıcı: kaytika

1.549,95 TL

(322,91 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

4 1559.95
Osso Dibek Kahvesi 200 Gr 24'Lü

Satıcı: kaytika

1.585,10 TL

(330,23 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 1585.10
Osso Dibek Kahvesi 9 x 200 G

Satıcı: kaytika

598,45 TL

(332,47 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 598.45
Osso Dibek Kahvesi 200 Gr 12'Li

Satıcı: kaytika

819,40 TL

(341,42 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 819.40
Osso Dibek Kahvesi 6 x 200 G

Satıcı: kaytika

436,95 TL

(364,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 436.95
Osso Dibek Kahvesi 200 Gr. 3'Lü

Satıcı: Veziy

224,10 TL

(373,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

9 234.1
Osso Dibek Kahvesi 5 x 200 G

Satıcı: kaytika

379,95 TL

(379,95 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 379.95
Osso Dibek Kahvesi 4 x 200 G

Satıcı: kaytika

322,95 TL

(403,69 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

11 322.95
Osso Dibek Kahvesi 200 Gr 4'Lü

Satıcı: kaytika

343,60 TL

(429,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 343.60
Osso Fındıklı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: Sanal Ticaretim

86,40 TL

(432,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 96.4
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: Sanal Ticaretim

86,40 TL

(432,00 TL/kg)

+ 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 96.4
Osso 4'Lü Dibek Kahvesi 200 Gr X 4 Paket

Satıcı: Veziy

346,50 TL

(433,13 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

15 346.50
Osso Dibek Kahvesi 200gr x 4 Adet

Satıcı: kaytika

349,95 TL

(437,44 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

16 359.95
Osso Dibek Kahvesi 3 x 200 G

Satıcı: kaytika

265,95 TL

(443,25 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

17 265.95
Osso Kahve Osso Dibek Kahvesi 3X 200 Gr

Satıcı: kaytika

273,10 TL

(455,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

18 273.10
Osso Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr X 2 Adet

Satıcı: kaytika

185,00 TL

(462,50 TL/kg)

+ 82,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 195
Osso Dibek Kahvesi 200 Gr 2'Li

Satıcı: kaytika

185,00 TL

(462,50 TL/kg)

+ 82,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

20 195
Osso Dibek Kahvesi 12 x 200 G

Satıcı: gurmekirve

1.134,00 TL

(472,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

21 1134.00
Osso Dibek Kahvesi 200gr x 3 Adet

Satıcı: kaytika

284,95 TL

(474,92 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

22 294.95
Osso Dibek Kahvesi 2 x 200 G

Satıcı: kaytika

199,45 TL

(498,63 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

23 199.45
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: kaytika

110,10 TL

(550,50 TL/kg)

+ 81,25 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

24 120.1
Osso Dibek Kahvesi (200Gr)

Satıcı: Veziy

121,50 TL

(607,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

25 131.5
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 1 Ad. 200Gr

Satıcı: Veziy

121,50 TL

(607,50 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

26 131.5
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr

Satıcı: SanalTicaretim

125,91 TL

(629,55 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

27 135.91
Osso Fındıklı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr

Satıcı: SanalTicaretim

125,91 TL

(629,55 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

28 135.91
Osso Dibek Kahvesi 200 G

Satıcı: kaytika

132,95 TL

(664,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

29 132.95
OSSO Damla Sakızlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: kaytika

154,95 TL

(774,75 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

30 164.95
Osso Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr X 6 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

1.048,46 TL

(873,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

31 1048.46
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr X 6 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

1.048,46 TL

(873,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

32 1048.46
Osso Fındıklı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr X 6 Adet

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

1.048,46 TL

(873,72 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

33 1048.46
Osso Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: İÇECEK KAPIDA

277,87 TL

(1.389,35 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

34 287.87
Osso Damla Sakızlı Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr

Satıcı: KİPA KURUYEMİŞ

279,90 TL

(1.399,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

35 289.9
Osso Dibek Kahvesi 200 G

Satıcı: KİPA KURUYEMİŞ

279,90 TL

(1.399,50 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

36 289.9

Osso Dibek Kahvesi 200 gr (200 gr) Fiyat Geçmişi

Osso Dibek Kahvesi 200 gr Ürün Ailesi

Osso Dibek Kahvesi 200 gr 200 gr Kahve 200 gr 86,40 TL(296,86 TL/kg)
Osso Dibek Kahvesi 250 gr 250 gr Kahve 250 gr Fiyat bulunamadı

Osso Dibek Kahvesi 200 gr (200 gr) Temel Özellikleri

200 gr
Var
Alüminyum/Metal

Osso Dibek Kahvesi 200 gr (200 gr) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Toz Kahve
• Kahve Tipi Dibek Kahvesi
• Demleme Yöntemi Cezve
• Çekirdek Türü Arabica
• Menşei Yemen
• Ambalaj Tipi Doypack
• Ambalaj İç Yüzeyi Alüminyum/Metal
• Ağırlık 200 gr
• Diğer Özellikler Kilitli Ambalaj Dibek Taşında Öğütülmüş Ölçekli 8 Çeşit Karışım

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Osso Dibek Kahvesi 200 gr (200 gr) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.