Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Çekirdek Türü:
Ağırlık:
200 gr
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:
Ambalaj İç Yüzeyi:
Alüminyum/Metal

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr Fiyatları

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr

Satıcı: e-grossmarket

152,36 TL

(761,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 162.36
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 3 Adet X 200 Gr

Satıcı: egrossmarket

235,90 TL

(393,17 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 235.90
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi- 3 Adet X 200gr.

Satıcı: e-grossmarket

247,40 TL

(412,33 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 257.4
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 2 Adet X 200 Gr

Satıcı: egrossmarket

193,90 TL

(484,75 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 193.90
Shazel Hazır Osmanlı Dibek Kahvesi 2 Adet X 200Gr

Satıcı: e-grossmarket

204,83 TL

(512,08 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 214.83
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr

Satıcı: e-grossmarket

152,36 TL

(761,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 162.36
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200gr

Satıcı: e-grossmarket

152,36 TL

(761,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 162.36
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200Gr

Satıcı: egrossmarket

152,90 TL

(764,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 152.90
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: egrossmarket

152,90 TL

(764,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 152.90
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 Gr

Satıcı: egrossmarket

152,90 TL

(764,50 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 152.90
Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 GR

Satıcı: Bebek ve Sağlık

157,71 TL

(788,55 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

11 167.71

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr Fiyat Geçmişi

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr Temel Özellikleri

200 gr
Var
Alüminyum/Metal

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Toz Kahve
• Kahve Tipi Dibek Kahvesi
• Demleme Yöntemi Cezve
• Çekirdek Türü Arabica
• Ambalaj Tipi Doypack
• Ambalaj İç Yüzeyi Alüminyum/Metal
• Ağırlık 200 gr
• Diğer Özellikler Kilitli Ambalaj Özel Harman Dibek Taşında Öğütülmüş 8 Çeşit Karışım

Shazel Osmanlı Dibek Kahvesi 200 gr Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.