Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Çekirdek Türü:
Aroma Yoğunluğu:
Orta Aroma
Ağırlık:
80 gr
Kafein:
Var
Ambalaj Tipi:

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Fiyatları

Tchibo Cafissimo Barista Caffe Crema 10'lu Kapsül Kahve 229,00 TL

(22,90 TL/Adet)

+ 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 239
Tchibo Cafissimo Caffe Crema Colombia Barista Kapsül Kahve 4 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

766,55 TL

(19,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 766.55
Tchibo Cafissimo Barista Caffe Crema Kapsül Kahve 4 x 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

766,55 TL

(19,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 766.55
Tchibo Cafissimo Barista Caffè Crema 2x10 Adet Kapsül Kahve Kapsül Kahve

Satıcı: E-GrossMarket

431,20 TL

(21,56 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 431.20
Tchibo Cafissimo Barista Caffè Crema Kapsül Kahve 2 x 10 Adet

Satıcı: e-grossmarket

437,48 TL

(21,87 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 437.48
Tchibo Cafissimo Barista Caffe Crema Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

263,05 TL

(26,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 263.05
Tchibo Cafissimo Barista Caffe Crema 10'lu Kapsül Kahve 269,00 TL

(26,90 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 279
Tchibo Cafissimo Barista Caffè Crema 10 Adet Kapsül Kahve

Satıcı: e-grossmarket

269,18 TL

(26,92 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 279.18
Tchibo Cafissimo Barista Caffè Crema 10 Adet Kapsül Kahve

Satıcı: Happy Center

271,99 TL

(27,20 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 281.99
Tchibo Cafissimo Barista Crema Kapsül Kahve

Satıcı: egrossmarket

284,90 TL

(28,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 284.90
Tchibo Cafissimo Barista Caffe Crema Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: tchiboturkiye

299,90 TL

(29,99 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

11 299.90

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Fiyat Geçmişi

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Ürün Ailesi

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Kahve 10 kapsül 229,00 TL(19,16 TL/kg)
Tchibo Barista Caffe Crema 80 Kapsül Kahve Kahve 80 kapsül 1.437,25 TL(17,97 TL/kg)

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Temel Özellikleri

Orta Aroma
80 gr
Var
Ambalaj İç Yüzeyi:
Plastik

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Tchibo Barista Caffe Crema 10 Kapsül Kahve Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.