Kahve Tipi:
Demleme Yöntemi:
Kavurma Tipi:
Aroma Yoğunluğu:
Orta Aroma
Ağırlık:
85 gr
Menşei:
Kafein:
Var
Asidite:

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Fiyatları

Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: tchiboturkiye

224,90 TL

(22,49 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 224.90
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 8 X 10 Kapsül

Satıcı: e-grossmarket

1.443,32 TL

(18,04 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 1443.32
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 8 x 10 Kapsül

Satıcı: E-GrossMarket

1.479,95 TL

(18,50 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 1479.95
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 4 x 10 Kapsül

Satıcı: E-GrossMarket

766,55 TL

(19,16 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

4 766.55
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 2 x 10 Kapsül

Satıcı: E-GrossMarket

431,20 TL

(21,56 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 431.20
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil 2X10 Adet Kapsül Kahve

Satıcı: e-grossmarket

437,48 TL

(21,87 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 437.48
Tchibo Espresso Brasil 10'lu Kapsül Kahve x 4 paket

Satıcı: İyi Geldi

891,00 TL

(22,28 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 891.00
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil Kapsül Kahve 10'lu

Satıcı: E-GrossMarket

263,05 TL

(26,31 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 263.05
Tchibo Espresso Brasil 10'lu Kapsül Kahve

Satıcı: İyi Geldi

269,10 TL

(26,91 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 279.1
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil 10 Adet Kapsül Kahve

Satıcı: e-grossmarket

269,18 TL

(26,92 TL/Adet)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

10 279.18
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil 10'lu Kapsül Kahve 299,00 TL

(29,90 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 309
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil 10'lu Kapsül Kahve 80 G 299,90 TL

(29,99 TL/Adet)

+ Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

12 309.9
Tchibo Cafissimo Espresso Brasil 10 Adet Kapsül Kahve+Cafissimo Caffè Crema Fine

Satıcı: e-grossmarket

437,48 TL

(43,75 TL/Adet)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 437.48

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Fiyat Geçmişi

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Ürün Ailesi

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Temel Özellikleri

Orta Aroma
85 gr
Var
Ambalaj Tipi:
Ambalaj İç Yüzeyi:
Plastik

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

DUYUSAL ÖZELLİKLER

Tchibo Espresso Brasil 10 Kapsül Kahve Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.