Tabla Tipi:
Tabla Malzemesi:
Ayak Malzemesi:
Çanta Tipi:
Çıkartılabilir Ayak:
Var
Yükseklik:
55 cm
Genişlik:
60 cm
Derinlik:
60 cm

Bag The Joy 60x60x55 Kamp Masası Fiyatları

Bag The Joy 60*60*55 Cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp Ve Piknik Masası Antrasit

Satıcı: BAG THE JOY

2.447,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 2447.90
Bag The Joy 60*60*55 Cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp Ve Piknik Masası Kahverengi

Satıcı: BAG THE JOY

2.447,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 2447.90
Bag The Joy 60 x 60 x 55 CM Ahşap Katlanır Kamp Masası - Kahverengi

Satıcı: bagthejoy

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 2490.00
Bag The Joy 60X60x55 Cm Ahşap Katlanır Kamp Ve Piknik Masası - Kahverengi

Satıcı: BAG THE JOY

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 2490.00
Bag The Joy 60X60x55 Cm Ahşap Katlanır Kamp Ve Piknik Masası - Antrasit

Satıcı: BAG THE JOY

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 2490.00
Bag The Joy 60x60x55cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası (Antrasit)

Satıcı: KEYİFLİ İŞLER ATÖLYESİ | 1 yorum

2.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2500
Bag The Joy 60x60x55cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası (Kahverengi)

Satıcı: KEYİFLİ İŞLER ATÖLYESİ

2.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2500
Bag The Joy 60x60x55 CM Ahşap Katlanır Rulo Kahverengi Kamp ve Piknik Masası 2.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2500
Bag The Joy 60x60x55 CM Ahşap Katlanır Rulo Antrasit Kamp ve Piknik Masası 2.490,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2500
Kahverengi Ahşap Katlanabilir Kamp Masası 60x60x55 cm 2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 3000
Bag The Joy Ahşap Masa Sandalye Seti Antrasit-Lacivert-60 60 55cm Kahverengi - Lacivert

Satıcı: bagthejoy

9.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 9490.00
Ahşap Katlanır Antrasit Koyu Gri Masa Sandalye Seti 60x60x55 cm 11.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 11500

Bag The Joy 60x60x55 Kamp Masası Fiyat Geçmişi

Bag The Joy 60x60x55 Kamp Masası Temel Özellikleri

Var
55 cm
60 cm

Bag The Joy 60x60x55 Kamp Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Çanta Tipi Harici Kılıf/Çantalı
• Renk Seçenekleri Kahverengi
• Yükseklik 55 cm
• Genişlik 60 cm
• Derinlik 60 cm
• Kapalı Yükseklik 60 cm
• Kapalı Genişlik 12 cm

Bag The Joy 60x60x55 Kamp Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.