Tabla Tipi:
Tabla Malzemesi:
Ayak Malzemesi:
Çanta Tipi:
Çıkartılabilir Ayak:
Var
Ağırlık:
4 kg
Yükseklik:
55 cm
Genişlik:
70 cm

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Fiyatları

Bag The Joy 70 x 70 x 55 Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası Kahverengi

Satıcı: Keyifli İşler Atölyesi

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

1 3000
Bag The Joy Ahşap Katlanır Rulo Kamp Masası 70x70x55 cm Antrasit 2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 2890.00
Bag The Joy Ahşap Katlanır Rulo Kamp Masası 70x70x55 cm Kahverengi 2.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 2890.00
Bag The Joy 70x70x55 CM Ahşap Katlanır Rulo Kahverengi Kamp ve Piknik Masası 2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 2940.00
Bag The Joy 70x70x55 CM Ahşap Katlanır Rulo Antrasit Kamp ve Piknik Masası 2.940,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 2940.00
Bag The Joy 70 x 70 x 55 Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası Antrasit

Satıcı: Keyifli İşler Atölyesi

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 3000
Bag The Joy 70 x 70 x 55 CM Ahşap Katlanır Kamp Masası - Kahverengi

Satıcı: bagthejoy | 12 yorum

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 2990.00
Bag The Joy 70X70x55 Cm Ahşap Katlanır Kamp Ve Piknik Masası - Antrasit

Satıcı: BAG THE JOY

2.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

8 2990.00
Bag The Joy 70*70*55 Cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp Ve Piknik Masası Antrasit

Satıcı: BAG THE JOY

2.993,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 2993.90
Bag The Joy 70*70*55 cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp Ve Piknik Masası Kahverengi

Satıcı: BAG THE JOY

2.993,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 2993.90
Bag The Joy 70x70x55cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası (Kahverengi)

Satıcı: KEYİFLİ İŞLER ATÖLYESİ | 3 yorum

2.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3000
Bag The Joy 70x70x55cm Ahşap Katlanır Rulo Kamp ve Piknik Masası (Antrasit)

Satıcı: KEYİFLİ İŞLER ATÖLYESİ | 3 yorum

2.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 3000
Bag The Joy 70X70x55 Cm Ahşap Katlanır Kamp Ve Piknik Masası - Kahverengi

Satıcı: BAG THE JOY

3.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

13 3490.00
Bag The Joy Ahşap Masa Sandalye Seti Antrasit-Koyu Gri-70 70 55cm Kahverengi

Satıcı: bagthejoy

9.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

14 9990.00
Antrasit Hardal Ahşap Katlanır Kamp Masa ve Sandalye Seti 70x70x55 cm 11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 12000
Ahşap Kahverengi Hardal Katlanır Kamp Masa ve Sandalye Seti 70x70x55 cm 11.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 12000

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Fiyat Geçmişi

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Ürün Ailesi

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Sandalye: Yok 2.890,00 TL
Bag The Joy 70X70X55 Set Sandalye Kamp Masası Sandalye: Var Fiyat bulunamadı

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Temel Özellikleri

Var
4 kg
55 cm
70 cm
Derinlik:
70 cm

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Çanta Tipi Harici Kılıf/Çantalı
• Renk Seçenekleri Gri Kahverengi Siyah
• Ağırlık 4 kg
• Yükseklik 55 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik 70 cm

Bag The Joy 70X70X55 Kamp Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.