Tabla Tipi:
Tabla Malzemesi:
Ayak Malzemesi:
Çanta Tipi:
Çıkartılabilir Ayak:
Var
Ağırlık:
1.1 kg
Yükseklik:
36 cm
Genişlik:
45 cm

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası (45 cm / 36 cm / 35 cm) Fiyatları

HAEGS Full Alüminyum Katlanır Kamp Sehpası, Piknik, BBQ, Balıkçılık, Doğa Aktiviteleri, Plaj için Kolay Taşınabilir Kompakt Outdoor Ultra Hafif Kamp Masası - Piknik Masası - küçük Boy - Gümüş

Satıcı: HAEGS

957,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 967.6
Haegs Full Alüminyum Katlanır Kamp Masası Kolay Taşınabilir Kompakt Outdoor Ultra Hafif Kamp Masası Small Siyah

Satıcı: HAEGS-TÜRKİYE

900,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 900.81
HAEGS Full Alüminyum Katlanır Kamp Masası, Piknik, BBQ, Balıkçılık, Doğa Aktiviteleri, Plaj için Kolay Taşınabilir Kompakt Outdoor Ultra Hafif Kamp Masası Küçük Boy - Siyah

Satıcı: HAEGS

989,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 999.9
Haegs Full Alüminyum Katlanır Kamp Masası, Piknik, Plaj, Ourdoor Hafif Kamp Masası Küçük Boy - Siyah

Satıcı: Haegs

989,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 989.90
Haegs Full Alüminyum Katlanır Kamp Masası, Piknik, Plaj, Ourdoor Hafif Kamp Masası Küçük Boy - Gümüş

Satıcı: Haegs

989,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 989.90
Haegs Full Alüminyum Katlanır Kamp Masası Kolay Taşınabilir Kompakt Outdoor Ultra Hafif Kamp Masası Small Gümüş

Satıcı: HAEGS-TÜRKİYE

990,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 990.89
Haegs Portatif Küçük Masa Alüminyum Ultra hafif Katlanır Mini Masa - Plaj, Piknik, Kamp, Balıkçı, Outdoor Küçük Sehpa Yan Masa - Gümüş

Satıcı: HAEGS

1.064,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

7 1074.61

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası (45 cm / 36 cm / 35 cm) Fiyat Geçmişi

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası Ürün Ailesi

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası (45 cm / 36 cm / 35 cm) Temel Özellikleri

Var
1.1 kg
36 cm
45 cm
Derinlik:
35 cm
Taşıma Kapasitesi:

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası (45 cm / 36 cm / 35 cm) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Çanta Tipi Harici Kılıf/Çantalı
• Renk Seçenekleri Gri Siyah
• Ağırlık 1.1 kg
• Yükseklik 36 cm
• Genişlik 45 cm
• Derinlik 35 cm
• Kapalı Yükseklik 45 cm

Haegs Alüminyum Small Kamp Masası (45 cm / 36 cm / 35 cm) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.