Kingcamp 70x70 Kamp Masası

Tabla Tipi:
Tabla Malzemesi:
Ayak Malzemesi:
Çanta Tipi:
Çıkartılabilir Ayak:
Var
Ağırlık:
3.4 kg
Yükseklik:
69 cm
Genişlik:
70 cm

Kingcamp 70x70 Kamp Masası Fiyatları

KingCamp Loes Ultralight Alüminyum Midi Katlanır Kamp Masası

Satıcı: Oxy Outdoor

4.276,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 4276.09
Loes Ultralight Black Alüminyum Midi Katlanır Kamp Masası 4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 4709
Kingcamp Aluminyum Katlanabilir Masa

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

4.733,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 4733.90
King Camp ALUMINYUM KATLANABILIR MASA

Satıcı: Everest Outdoor

4.784,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 4784.26
Kingcamp Alumınyum Katlanabılır Masa

Satıcı: sky outdoor

5.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 5474.00
KINGCAMP ALUMINYUM KATLANABILIR MASA (Metal)

Satıcı: Bushlove

5.473,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

6 5483.98
KingCamp Granite Alüminyum Katlanır Kamp Masası Silver Blk

Satıcı: Amazon.com.tr

7.474,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 7484
Slate Wood Alüminyum XL Katlanır Kamp Masası 7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7509
Kingcamp Granite Plus Xxl Alüminyum Katlanır Kamp Masası Silver Gri

Satıcı: oxyoutdoor

8.535,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 8535.12
KingCamp Granite Plus XXL Alüminyum Katlanır Kamp Masası Silver

Satıcı: Oxy Outdoor

9.699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 9709
KingCamp Katlanır kamp masası, alüminyum çerçeveli | 4-6 kişi için katlanabilir ve dayanıklı, 176 lbs'ye (80 kg), gümüş, 40 x 28 inç (102 x 70 cm), L

Satıcı: Oxy Outdoor

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

11 9909

Kingcamp 70x70 Kamp Masası Fiyat Geçmişi

Kingcamp 70x70 Kamp Masası Temel Özellikleri

Var
3.4 kg
69 cm
70 cm
Derinlik:
70 cm
Taşıma Kapasitesi:

Kingcamp 70x70 Kamp Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Çanta Tipi Harici Kılıf/Çantalı
• Renk Seçenekleri Beyaz
• Ağırlık 3.4 kg
• Yükseklik 69 cm
• Genişlik 70 cm
• Derinlik 70 cm

Kingcamp 70x70 Kamp Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.