Tabla Tipi:
Tabla Malzemesi:
Ayak Malzemesi:
Çanta Tipi:
Çıkartılabilir Ayak:
Var
Ağırlık:
5.5 kg
Yükseklik:
70 cm
Genişlik:
110 cm

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası Fiyatları

Campout Alüminyum Kamp Masası Xxl

Satıcı: Urgancıoğlu

3.962,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3962.00
NURGAZ CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK XXL

Satıcı: Urgancıoğlu

3.964,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 3964.80
Nurgaz NG-AKMXXL Campout Portable Alüminyum Kamp Masası - Büyük XXL - Gri

Satıcı: URGANCIOĞLU

3.984,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 3984.00
Nurgaz NG-AKMXXL Campout Portable Alüminyum Kamp Masası - Büyük XXL - Gri

Satıcı: MarkaMakina

4.099,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 4099.18
Nurgaz Katlanır Alüminyum Kamp Masası Xxl (Ng Akmxxl)

Satıcı: Nalburzade

4.146,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4146.80
Nurgaz Campout Alüminyum XXL Kamp Masası Gri 4.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 4149.00
CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK XXL

Satıcı: YEK Outdoor

4.322,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 4322.50
Nurgaz NG-AKMXXL Campout Portable Alüminyum Kamp Masası Büyük XXL 4.800,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 4810
NURGAZ CAMPOUT ALÜMİNYUM KAMP MASASI BÜYÜK XXL

Satıcı: SAFİR AV BALIK OUTDOOR

4.950,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 4960
NURGAZ Campout Xxl Alüminyum Kamp Masası

Satıcı: NALBURZADE

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 5409
Yek Outdoor Campout Alüminyum XXL Büyük Masa + 2 Campout Fırat Sandalye Set

Satıcı: YEK TECHNOLOGY ✅ TÜRKİYE

7.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 7760
Yek Outdoor Campout Alüminyum XXL Büyük Masa + 4 Campout Mogan Sandalye Set

Satıcı: YEK TECHNOLOGY ✅ TÜRKİYE

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

12 10009

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası Fiyat Geçmişi

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası Temel Özellikleri

Var
5.5 kg
70 cm
110 cm
Derinlik:
68 cm

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Çanta Tipi Harici Kılıf/Çantalı
• Renk Seçenekleri Gri
• Ağırlık 5.5 kg
• Yükseklik 70 cm
• Genişlik 110 cm
• Derinlik 68 cm
• Kapalı Yükseklik 120 cm
• Kapalı Genişlik 65 cm

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası İle En Çok Karşılaştırılan Kamp Masaları

Nurgaz Campout XXL Kamp Masası Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.