Katlanma Şekli:
Yatay
Oturma Yüksekliği:
41 cm
Bardaklık:
Yok
Kolçak:
Var
Kafa Yastığı:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Eğimi:
Yok
Ayak Uzatma:
Yok
Kılıf:
Yok

Bofigo Piknik Kamp Sandalyesi Fiyatları

Bofigo Spor Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Lacivert. Lacivert Tekli K

Satıcı: MoccaHome

519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 529
Bofigo Mavi Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Mavi Spor Metal Katlanabil

Satıcı: Evdespor

512,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 512.10
Bofigo Metal Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Kırmızı. Katlanabilir Tek

Satıcı: Evdespor

512,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 512.10
Bofigo Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Yeşil

Satıcı: moccahome

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 539.10
Bofigo Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Lacivert. Lacivert

Satıcı: moccahome

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 539.10
Bofigo Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Mavi

Satıcı: MoccaHome

563,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 563.29
Bofigo Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Lacivert.

Satıcı: MoccaHome

572,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 572.39
Bofigo Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Yeşil

Satıcı: MoccaHome

589,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 599

Satıcı: MoccaHome

669,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

9 679
Bofigo Mavi 2 Adet Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Mavi. Tek Kişilik M

Satıcı: MoccaHome

989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 999
Bofigo 2 Adet Kamp Sandalyesi Katlanır Sandalye Piknik Sandalyesi Plaj Sandalyesi Lacivert

Satıcı: MoccaHome

1.339,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1349

Bofigo Piknik Kamp Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Bofigo Piknik Kamp Sandalyesi Temel Özellikleri

Yatay
41 cm
Yok
Var
Yok
Taşıma Askısı:
Yok

Bofigo Piknik Kamp Sandalyesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kamp Sandalyesi
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Kolçak Var
• Kafa Yastığı Yok
• Sırt Desteği Var
• Bel Desteği Var
• Bardaklık Yok
• Ayarlanabilir Sırt Eğimi Yok
• Ayak Uzatma Yok
• Dahili Sehpa Yok
• Kumaş Tipi Polyester

ÖLÇÜLER VE TAŞIMA

• Renk Seçenekleri Kırmızı Mavi Yeşil
• Oturma Yüksekliği 41 cm
• Genişlik 57 cm
• Yükseklik 80 cm
• Katlanma Şekli Yatay
• Kılıf Yok
• Taşıma Askısı Yok

Bofigo Piknik Kamp Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.