Azami Kullanıcı Ağırlığı:
Katlanma Şekli:
Dikey
Bardaklık:
Var
Kolçak:
Var
Kafa Yastığı:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Eğimi:
Yok
Ayak Uzatma:
Yok
Kılıf:
Var

Evolite Nature Kamp Sandalyesi Fiyatları

Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu - Turkuaz

Satıcı: Everest Outdoor

1.922,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 1932.8
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu - Haki

Satıcı: everestoutdoor

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 1760.00
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu Turkuaz

Satıcı: everestoutdoor

1.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1760.00
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Sandalyesi - Kırmızı

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

1.902,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1902.60
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Sandalyesi - Turkuaz

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

1.902,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1902.60
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Sandalyesi - Gri

Satıcı: Everest Outdoor

1.922,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 1922.80
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu Turkuaz

Satıcı: Everest Outdoor

1.922,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 1922.80
Evolite Nature Katlanabilir Haki Kamp Koltuğu 2.090,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 2100
Evolite Nature Katlanabilir Gri Kamp Koltuğu 2.090,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2100
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu - Gri

Satıcı: Everest Outdoor

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 2210
Sportlife Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu (Kırmızı)

Satıcı: Sportline

2.200,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 2210
Evolite Nature Katlanabilir Kamp Koltuğu-Gri (STD)

Satıcı: EVEREST OUTDOOR

2.200,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 2210
Gaman Evolite Nature Katlanabilir Kamp Sandalyesi - Kamp Koltuğu - Haki

Satıcı: lideroutlet

2.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 2309

Evolite Nature Kamp Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Evolite Nature Kamp Sandalyesi Temel Özellikleri

Dikey
Var
Yok
Var
Taşıma Askısı:
Var

Evolite Nature Kamp Sandalyesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kamp Sandalyesi
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Kolçak Var
• Kafa Yastığı Yok
• Sırt Desteği Var
• Bel Desteği Var
• Bardaklık Var
• Diğer Bölmeler Eşya Cebi
• Ayarlanabilir Sırt Eğimi Yok
• Ayak Uzatma Yok
• Dahili Sehpa Yok
• Kumaş Tipi Polyester 600D Oxford

ÖLÇÜLER VE TAŞIMA

• Renk Seçenekleri Gri Kırmızı Mavi Yeşil
• Azami Kullanıcı Ağırlığı 130 kg
• Yükseklik 86 cm
• Katlanmış Genişlik 11 cm
• Katlanmış Derinlik 11 cm
• Katlanmış Yükseklik 89 cm
• Katlanma Şekli Dikey
• Kılıf Var
• Taşıma Askısı Var

Evolite Nature Kamp Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.