Ağırlık:
2.6 kg
Azami Kullanıcı Ağırlığı:
Katlanma Şekli:
Dikey
Bardaklık:
Yok
Kolçak:
Var
Kafa Yastığı:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Eğimi:
Yok
Ayak Uzatma:
Yok

Madfox Dachuan Kamp Sandalyesi Fiyatları

Madfox Dachuan Katlanir Kamp Sandalyesi̇ Bordo Renk

Satıcı: atmosferoutdoor

3.242,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 3242.10
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi

Satıcı: İNNOVATOR DOĞASPORLARI VE KAMP

3.242,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 3242.10
MADFOX DACHUAN KATALANABİLİR KOMPAKT KAMP SANDALYESİ

Satıcı: Innovator doga sporları ve kamp malzemeleri

3.574,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 3584.05
MADFOX DACHUAN KATALANABİLİR KOMPAKT KAMP SANDALYESİ

Satıcı: AtmosferOutdoor Camping Equipment

3.574,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3584.05
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi

Satıcı: Manada Outdoor

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 3709
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi Siyah

Satıcı: manadaoutdoor

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 3749.00
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi Siyah

Satıcı: eliteonline

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 3749.00
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi SİYAH

Satıcı: Atmosfer Outdoor Camping Equipment

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 3749.00
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi SİYAH

Satıcı: ExtremeOutdoor

3.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 3749.00
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi BORDO 3.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 3759
Madfox Dachuan Katlanır Kamp Sandalyesi SİYAH

Satıcı: Extreme Outdoor

3.749,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

11 3759

Madfox Dachuan Kamp Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Madfox Dachuan Kamp Sandalyesi Temel Özellikleri

2.6 kg
Dikey
Yok
Var
Yok
Kılıf:
Var
Taşıma Askısı:
Var

Madfox Dachuan Kamp Sandalyesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kamp Sandalyesi
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Kolçak Var
• Kafa Yastığı Yok
• Sırt Desteği Var
• Bel Desteği Var
• Bardaklık Yok
• Diğer Bölmeler Eşya Cebi
• Ayarlanabilir Sırt Eğimi Yok
• Ayak Uzatma Yok
• Dahili Sehpa Yok
• Gövde Malzemesi Alüminyum
• Kumaş Tipi Polyester 600D Oxford

ÖLÇÜLER VE TAŞIMA

• Renk Seçenekleri Kırmızı Siyah Yeşil
• Azami Kullanıcı Ağırlığı 120 kg
• Genişlik 48 cm
• Derinlik 52 cm
• Yükseklik 68 cm
• Katlanmış Genişlik 15 cm
• Katlanmış Derinlik 15 cm
• Katlanmış Yükseklik 82 cm
• Ağırlık 2.6 kg
• Katlanma Şekli Dikey
• Kılıf Var
• Taşıma Askısı Var

Madfox Dachuan Kamp Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.