Ağırlık:
3.7 kg
Azami Kullanıcı Ağırlığı:
Katlanma Şekli:
Dikey
Bardaklık:
Var
Kolçak:
Var
Kafa Yastığı:
Yok
Ayarlanabilir Sırt Eğimi:
Yok
Ayak Uzatma:
Yok

Nurgaz Campout Mogan Kamp Sandalyesi Fiyatları

CAMPOUT MOGAN SALDALYE

Satıcı: Duzgidergrup

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1210
Campout Mogan Katlanır Kamp Sandalyesi

Satıcı: EXTREME OUTDOOR

1.092,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1092.50
NURGAZ CAMPOUT KATLANIR SANDALYE MOGAN

Satıcı: KılıçAslan Ticaret

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 1100.00
Campout Katlanır Sandalye Mogan

Satıcı: Urgancıoğlu

1.100,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1100.60
CAMPOUT Siyah Mogan Katlanır Kamp Sandalyesi

Satıcı: ExtremeOutdoor

1.125,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1125.00
Campout Mogan Katlanır Kamp Sandalyesi Siyah

Satıcı: ckoutdoor

1.156,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1156.86
Campout Mogan Katlanır Kamp Sandalyesi Siyah

Satıcı: ExtremeOutdoor

1.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 1250.00
Nurgaz Campout Mogan Katlanır Kamp Sandalyesi 1.225,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1235
NURGAZ CAMPOUT KATLANIR SANDALYE MOGAN

Satıcı: Kılıçaslan Ticaret

1.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 1260
Nurgaz Campout Mogan Katlanır Sandalye Siyah 1.299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 1309
NURGAZ CAMPOUT KATLANIR SANDALYE MOGAN

Satıcı: KILIÇASLAN TİCARET

1.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 1510
Campout 4'lü Mogan Kamp Sandalye Seti

Satıcı: KILIÇASLAN TİCARET

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 6009

Nurgaz Campout Mogan Kamp Sandalyesi Fiyat Geçmişi

Nurgaz Campout Mogan Kamp Sandalyesi Temel Özellikleri

3.7 kg
Dikey
Var
Yok
Kılıf:
Yok
Taşıma Askısı:
Yok

Nurgaz Campout Mogan Kamp Sandalyesi Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Kamp Sandalyesi
• Kullanıcı Tipi Yetişkin
• Kolçak Var
• Kafa Yastığı Yok
• Sırt Desteği Var
• Bel Desteği Yok
• Bardaklık Var
• Ayarlanabilir Sırt Eğimi Yok
• Ayak Uzatma Yok
• Dahili Sehpa Yok
• Gövde Malzemesi Alüminyum

ÖLÇÜLER VE TAŞIMA

• Renk Seçenekleri Siyah
• Azami Kullanıcı Ağırlığı 100 kg
• Genişlik 70 cm
• Derinlik 49 cm
• Yükseklik 82 cm
• Katlanmış Genişlik 12 cm
• Katlanmış Derinlik 12 cm
• Katlanmış Yükseklik 89 cm
• Ağırlık 3.7 kg
• Katlanma Şekli Dikey
• Kılıf Yok
• Taşıma Askısı Yok

Nurgaz Campout Mogan Kamp Sandalyesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.