Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.2-11 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

BabyBjörn Mini 3D Light Grey Kanguru (Gri) Fiyatları

BabyBjörn Kanguru Mini 3D Jersey Gri 0-12 Ay İçin Ergonomik Destekli Taşıma - Antrasit

Satıcı: atta bebek | 130 yorum

6.674,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 6674.25
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Jersey Light Beige

Satıcı: Baby Baby

7.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 7689.00
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Jersey Light Beige

Satıcı: İlke Bebe

7.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 7689.00
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton Jersey/Light Grey, Gri

Satıcı: ILKE BEBE

8.036,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 8046.83
Babybjörn Kanguru Mini 3D Cotton Jersey Light Grey - Açık Gri

Satıcı: Baby Baby | 6 yorum

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 8899.00
Babybjörn Mini Kanguru 3d Jersey Light Grey cok-renkli

Satıcı: beberononline

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 8899.00
Babybjörn Kanguru Mini 3D Cotton light-beige

Satıcı: babymall

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 8899.00
Babybjörn Kanguru Mini 3D Cotton Jersey / Light Grey

Satıcı: ilkebebe

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 8899.00
BabyBjörn Kanguru Mini 3D Cotton Light Beige

Satıcı: BEBEĞİMOLACAK

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 8899.00
BabyBjörn 2'li Set Bliss Ana Kucağı Woven Melange & Kanguru Mini 3D Jersey Light Grey 21.898,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 21898.00

BabyBjörn Mini 3D Light Grey Kanguru (Gri) Fiyat Geçmişi

BabyBjörn Mini 3D Light Grey Kanguru (Gri) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Kanguru
• Kullanıcı Grubu Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.2-11 kg
• Diğer Özellikler Baş Destekleyici Emzirmeye Uygundur Geniş Omuz Askısı Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Güvenlik Standardı EN 13209-2: 2015

TASARIM

• Renk Seçenekleri Gri

BabyBjörn Mini 3D Light Grey Kanguru İle En Çok Karşılaştırılan Kangurular

BabyBjörn Mini 3D Light Grey Kanguru (Gri) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.