Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ARCTIC F12 - PC fanı, 120 mm standart kasa fanı, sessiz fan, standart gövdeli kasa fanı, itme veya çekme yapılandırması mümkün, 1350 rpm - siyah Satıcı: Jumbum LTD
475,00 TL + Kargo Siteye Git ❯7 sn önce
1 485
Arctic F12 120MM Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (ACFAN00201A)
Satıcı: Hepsiburada | 8 yorum
559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 559.00
Arctıc F12 120mm Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı Acfan00200a Satıcı: Teknobiyotik
643,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 643.08
Arctic F12 120mm Siyah Kanat Siyah Çerçeve Kasa Fanı (ACFAN00200A) Satıcı: Teknobiyotik
649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
4 649.00
ARCTIC F12 (5 adet) - PC fanı, 120 mm standart kasa fanı, sessiz fan, standart gövdeli kasa fanı, itme veya çekme konfigürasyonu mümkündür, 1350 RPM - siyah Satıcı: Jumbum LTD
2.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
5 2309
3-Pin
475,00 TL
4-Pin
597,08 TL