Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Arctic P12 Slim Pwm Pst, 120MM 4pin Pst 2100RPM Siyah Çerçeve Siyah Kanat Kasa Fanı (AR-ACFAN00187A)
Satıcı: Teknobiyotik | 81 yorum
748,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 748.99
Arctic P12 Slim Pwm Pst 120Mm 2100 RPM Kasa Fanı Siyah Satıcı: Teknobiyotik
781,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 781.08
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB - PC fanı, 120 mm PWM PST kasa fanı, statik basınç için optimize edilmiştir, kasa fanı, yarı pasif: 200-2000 RPM (0 RPM <5%), 5V 3 pin ARGB-LED, tek fan - beyaz Satıcı: Jumbum LTD
1.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 1209
Arctıc P12 Fan 12Cm Pwm Pst Rgb Black 3Lü Acfan00229a, 120 Mm Rgb Pwm Fan, 3Lü Paket, Siyah
Satıcı: Inventus Bilgisayar
2.820,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 2820.00
ARCTIC P12 Pro PST - 5'li Paket - Güçlü Premium Fan, Y-Kablo Ayırıcılı 120 mm PWM Fan, 600-3000 RPM, 0 RPM <% 5 PWM, Akışkan Dinamik Rulman, 4-Pin - Siyah Satıcı: Jumbum LTD
3.640,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
5 3650255 yorum