NZXT F360 RGB Kasa Fanı

Fan Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Bağlantısı:
Ses Seviyesi:
30 dB
Dönme Hızı:
Hava Akımı:

NZXT F360 RGB Kasa Fanı Fiyatları

NZXT F360 RGB Core – 360 mm tekli çerçeve fan ünitesi 3 x 120 mm RGB fanlı – devir sayısı ve aydınlatma kontrolü – yüksek statik basınç ve hava akımı – fan başına 8 aRGB LED – beyaz

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 1859
Nzxt F360 Rgb Core Beyaz 360 Mm Fan Rf-U36hf-W1

Satıcı: APTEK

1.738,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1738.10
Nzxt F360 Rgb Core Black 360 Mm Fan Rf-U36hf-B1

Satıcı: APTEK

1.785,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1785.10
NZXT F360 RGB Core Beyaz 360 mm Fan RF-U36HF-W1

Satıcı: Aptekteknoloji

1.794,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

4 1794.56
NZXT F360 RGB Core Black 360 mm Fan RF-U36HF-B1

Satıcı: Aptekteknoloji

1.794,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 1794.56
NZXT F360 RGB Core Black 360 mm Fan RF-U36HF-B1

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 1849.00
NZXT F360 RGB Core Beyaz 360 mm Fan RF-U36HF-W1

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1849.00
Nzxt F360 Rgb Core Beyaz 360 Mm Fan Rf-u36hf-w1

Satıcı: AptekTeknoloji

1.876,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1876.12
Nzxt F360 Rgb Core Black 360 Mm Fan Rf-u36hf-b1

Satıcı: AptekTeknoloji

1.876,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1876.12
NZXT F360 RGB Core RF-U36HF-B1 Siyah 360 mm Kasa Fanı

Satıcı: APTEK_TEKNOLOJİ

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 1909
Nzxt F360 Rgb Core Black 360 mm Fan RF-U36HF-B1

Satıcı: Aptek

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 1899.00
Nzxt F360 Rgb Core Beyaz 360 mm Fan RF-U36HF-W1

Satıcı: Aptek | 4 yorum

1.967,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 1967.02
Nzxt F360 RGB Core Beyaz 360 mm Fan RF-U36HF-W1

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 1999.00
Nzxt RGB F360 RGB RF-U36HF-B1 360mm Siyah Kasa Fanı

Satıcı: Aptek Teknoloji

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1999.00
NZXT F360 RGB Core White 360 mm Fan 3.982,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

15 3992
NZXT F360 RGB RF-U36HF-W1 360mm Beyaz Kasa Fanı 4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 4099.00
NZXT RGB F360 RGB RF-U36HF-B1 360mm Siyah Kasa Fanı 4.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 4099.00

NZXT F360 RGB Kasa Fanı Fiyat Geçmişi

NZXT F360 RGB Kasa Fanı Temel Özellikleri

30 dB

NZXT F360 RGB Kasa Fanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

NZXT F360 RGB Kasa Fanı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.