Fan Tipi:
Fan Boyutu:
Fan Bağlantısı:
Ses Seviyesi:
28 dB
Dönme Hızı:
Hava Akımı:

Zalman ZM-SF120A3 Kasa Fanı Fiyatları

ZALMAN ZM-SF120A3 RGB 120mm Kasa Fanı 3-lü paket

Satıcı: onlinealisverisyap

3.190,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 sn önce

1 3190.15
ZALMAN ZM-SF120A3 RGB 120mm Kasa Fanı 3-lü paket

Satıcı: ZmTeknoloji

3.208,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 sn önce

2 3208.78
ZALMAN ZM-SF120A3 Yüksek Performanslı Adreslenebilir RGB Soğutma 3-adet 120mm Kasa Fanı

Satıcı: ramazanmutlu

3.338,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 3338.64
Zalman Zm-Sf120a3 Rgb 120Mm Kasa Fanı 3-Lü Paket

Satıcı: onlinealisverisyap

3.400,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3400.20
Zalman HP Z.Sync ZM-SF120A3 LED fan, 120 mm, 3 adet

Satıcı: onlinealisverisyap

3.495,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 3505.95
Zalman Zm-Sf120a3 Rgb 120Mm Çerçevesiz 3'Lü Fan Seti (Kontrolcü)

Satıcı: ramazanmutlu

3.541,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 3541.20
ZALMAN ZM-SF120A3 Yüksek Performanslı Adreslenebilir RGB Soğutma 3-adet 120mm Kasa Fanı

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

3.561,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 3561.16
Zalman ZM-SF120A3 RGB 120mm Çerçevesiz 3'lü Fan Seti (Kontrolcü)

Satıcı: KOREPAZARI

4.708,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 4708.00
Zalman ZM-SF120A3 Rgb 120MM Çerçevesiz 3'lü Fan Seti (Kontrolcü) - Renkli

Satıcı: Hızlı Stok

6.147,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 6147.31

Zalman ZM-SF120A3 Kasa Fanı Fiyat Geçmişi

Zalman ZM-SF120A3 Kasa Fanı Temel Özellikleri

28 dB

Zalman ZM-SF120A3 Kasa Fanı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Zalman ZM-SF120A3 Kasa Fanı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.