Güç:
Hız Kademesi:
3
Sürahi Kapasitesi:
1.5 litre
Damlama Önleyici:
Var
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Bosch MES4010 VitaJuice Geleneksel Katı Meyve Sıkacağı, VitaJuice 4, 1200 W, Metalik inoks gümüş, Si

Satıcı: Teknofish

11.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 11499.00
Bosch MES4010 VitaJuice Geleneksel Katı Meyve Sıkacağı, VitaJuice 4, 1200 W, Metalik inoks gümüş, Si

Satıcı: KARDA

11.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 11800.00
Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı (1200 W)

Satıcı: tunahangrup | 47 yorum

13.270,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 13270.95
Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı (1200 W)

Satıcı: YVM MARKET | 47 yorum

13.317,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 13317.57
Bosch Mes4010 1200 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: AYMETDTM

13.254,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 13254.50
Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı Seramik Bıçaklı Mes4010

Satıcı: DURU EV ALETLERİ

13.261,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 13261.00
Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı inox

Satıcı: tozkoparanstore

13.270,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 13270.00
Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı inox

Satıcı: miracbazaar

13.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 13300.00
Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 13999.00
Bosch Mes4010 Katı Meyve Sıkacağı Seramik Bıçaklı

Satıcı: TuTech İstanbul

14.923,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 14923.96

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı Temel Özellikleri

Güç:
3
1.5 litre
Var

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kaydırmaz Taban Var
• Renk Seçenekleri Inox

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı İle En Çok Karşılaştırılan Katı Meyve Sıkacağı Ürünleri

Bosch MES4010 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.