Güç:
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Ağırlık:
6.2 kg

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Bej

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

32.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 32120.00
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Titanyum Gri

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

32.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 32120.00
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı titanyum-gri

Satıcı: DeneyselEvAletleri

34.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 34750.00
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Titanyum Gri

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 36510
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı - Bej

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

5 36510
Hurom H-300E-BBECO3 yavaş meyve sıkacağı, otomatik sistem, kolay temizlenebilir filtre, kullanımı kolay..

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

6 36510
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı -Kırmızı

Satıcı: HUROM TÜRKİYE | 1 yorum

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 36500.00
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı -Kırmızı

Satıcı: Hurom Türkiye

36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 36500.00
H300e Kırmızı Katı Meyve Sıkacağı 36.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

9 36500.00
Hurom H300E BEI

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 40000.00
Hurom H300E BBE

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 40000.00
Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı - Gri

Satıcı: Deneysel Ev Aletleri - Beşiktaş | 2 yorum

40.288,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 40288.54
Hurom H300e Katı Meyve Sıkacağı Titanyum Gri

Satıcı: Bizegel

44.332,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 44332.30

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Siyah
• Yükseklik 46.2 cm
• Genişlik 22.9 cm
• Derinlik 22.1 cm
• Ağırlık 6.2 kg

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı İle En Çok Karşılaştırılan Katı Meyve Sıkacağı Ürünleri

Hurom H300E Katı Meyve Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.