Güç:
Sürahi Kapasitesi:
750 ml
Dahili Hazne Kapasitesi:
2 litre
Damlama Önleyici:
Var
Emniyet Kilidi:
Var
Ağırlık:
5 kg

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Inox 1500W - Gümüş

Satıcı: Karaca | 1 yorum

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 4999.00
Karaca Maxvit 1501 Yavaş Sıkım Katı Meyve Sıkacağı Inox 1500W Inox

Satıcı: KARACA ZÜCCACİYE

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

2 5009
Karaca Maxvit 1501 1500 W Katı Meyve Sıkacağı gumus

Satıcı: karaca

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 4999.00
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Inox 1500W 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 4999.00
Karaca Maxvit 1501 Meyve Sıkacağı antrasit

Satıcı: tlgstore

6.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 6745.00
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sebze Sıkacağı Çelik Siyah

Satıcı: ZABAZAR | 8 yorum

6.844,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 6844.00
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Inox 1500W

Satıcı: Elektrobutik/Laptopfırsatı

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 8999.10
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Antrasit 1500W

Satıcı: Elektrobutik/Laptopfırsatı

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 8999.10
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Antrasit

Satıcı: EV TRENDİM

9.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 9699.00
Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Çelik Antrasit

Satıcı: Rawen

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 15999.00

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Temel Özellikleri

Güç:
750 ml
2 litre
Var
5 kg

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Karaca Maxvit 1501 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.