Güç:
Hız Kademesi:
2
Sürahi Kapasitesi:
1.1 litre
Gövde Malzemesi:
Emniyet Kilidi:
Var
Kaydırmaz Taban:
Var
Ağırlık:
4.48 kg

King Tropical KKM 1170 Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

King KKM 1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı inox

Satıcı: hersey-var

3.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 3659.00
King KKM 1170 Tropical 1000 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Herşeyvar

3.917,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 3917.33
King Kkm-1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Hepsibende

3.947,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 3947.20
King Kkm-1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Herşey Var

3.975,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3975.60
KİNG KKM-1170 TROPİCAL KATI MEYVE SIKACAĞI

Satıcı: Hepsibende

3.987,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 3987.20
Efeg Kıng Tropical XL Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HerşeyVar

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 3989.00
King KKM-1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HerşeyVarr | 30 yorum

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

7 3999.00
King KKM 1170 Tropical 1000 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HerşeyVar

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3999.00
King KKM-1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: egemenpazarlama | 30 yorum

4.002,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 saat önce

9 4002.00
King KKM 1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı inox

Satıcı: Hepsibendeki

4.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4450.00
King KKM1170 Tropical Katı Meyve Sıkacağı 1000 W

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

5.093,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 5093.67
King KKM 1170 Tropical 1000 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Nezirler Züccaciye- Eyüp Sabri Oral

5.643,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 5643.90

King Tropical KKM 1170 Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Geçmişi

King Tropical KKM 1170 Katı Meyve Sıkacağı Temel Özellikleri

Güç:
2
1.1 litre
Var
4.48 kg

King Tropical KKM 1170 Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

King Tropical KKM 1170 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.