Güç:
Hız Kademesi:
1
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi:
Sürahi Kapasitesi:
500 ml
Damlama Önleyici:
Var
Gövde Malzemesi:
Kaydırmaz Taban:
Var

Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı Fiyatları

Philips Viva Collection Meyve Sıkacağı - Kompakt Tasarım, QuickClean Teknolojisi, Bardağa Doğrudan Servis, 500W Motor, 1.5L Kapasite, Damlatmaz, Kolay Temizlenir (HR1832/00)

Satıcı: Yakala Gelsin

3.794,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

1 3804
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Teknosa

3.919,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 3919.02
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı siyah

Satıcı: teknosa

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

3 3999.00
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı 3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 3999.00
Philips Hr1832/00 Avance Collection Siyah 500 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HoKi

4.150,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 4150.70
Philips Hr1832/00 Avance Collection Siyah 500 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: bilerekal

4.155,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 4155.10
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HESAPLI MAĞAZA

4.264,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 4264.56
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: bilerekal

4.267,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 4267.03
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: HOKİ

4.312,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 4312.00
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı siyah

Satıcı: mediamarkt

4.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 4377.00
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı Siyah 4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 4499.00
HR1832/00 Avance Collection Siyah 500W Katı Meyve Sıkacağı 4.804,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 4814
HR1832/00 Viva Collection Meyve Sıkacağı 4.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 4869
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı Siyah

Satıcı: hesaplimagaza

4.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 4909.00
Philips Hr1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı Siyah

Satıcı: Derka Shop

4.943,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 4943.00
Philips HR1832/00 Avance Collection Siyah 500 W Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: Hesaplimagaza

6.087,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

16 6097.42
Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: AhdeVefa

6.270,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

17 6270.69
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: ÖZKAN AVM

6.633,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

18 6643.9
Philips HR1832/00 Viva Collection Katı Meyve Sıkacağı

Satıcı: AhdeVefa

7.268,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

19 7268.00

Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı Fiyat Geçmişi

Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı Temel Özellikleri

Güç:
1
500 ml
Var

Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Philips HR1832/00 Katı Meyve Sıkacağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.