Faz Tipi:
Nominal Gerilim:
230 V
Güç Tüketimi (max):
Akım Ayar Göstergesi:
Var
Kaynak Akımı Aralığı:
25-200 A
Elektrot Çapı:
1.6-5 mm
İzolasyon Sınıfı:
H
Koruma Sınıfı:
IP21S

KLPRO KLMMA200 Inverter Kaynak Makinesi Fiyatları

KLPRO Kl Pro Klmma200 200 Amper Inverter Kaynak Makinesi

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

8.556,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 8556.27
KLPRO Kaynak Makinesi Inverter 200 Amper Klmma200

Satıcı: TARIM NALBUR VE MAKİNA

8.556,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 8556.27
Klpro KLMMA200X 200 Amper MMA/Elektrod İnverter Kaynak Makinesi

Satıcı: HİYSHOP

10.059,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 10059.00
Klpro KLMMA200X 200 Amper MMA/Elektrod İnverter Kaynak Makinesi

Satıcı: MAKİNEUSTASI

10.059,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 10059.52
KLPro 200 A 9.5 KVA MMA İNVERTER KAYNAK MAKİNASI KLMMA200X

Satıcı: icatech

11.282,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 11292
Klpro KLMMA 200x 200 A 9.5 Kva Mma İnverter Kaynak Makinesi

Satıcı: makineustasi

11.485,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 11485.50
Klpro 200 A 9.5 Kva Mma İnverter Kaynak Makinası Klmma200x

Satıcı: icatech

11.545,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 11545.90
Klpro Klmma200x 200 Amper Mma/Elektrod İnverter Kaynak Makinesi

Satıcı: tektiklayaninda

12.211,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 12211.70
KLpro 200 A 8.0 KVA MMA İNVERTER KAYNAK MAKİNASI KLpro KLMMA200 12.300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12310
Klpro KLMMA 200x 200 A 9.5 Kva Mma İnverter Kaynak Makinesi

Satıcı: SELÇUKTEKNİKİSTOÇ

12.401,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 12401.55

KLPRO KLMMA200 Inverter Kaynak Makinesi Fiyat Geçmişi

KLPRO KLMMA200 Inverter Kaynak Makinesi Temel Özellikleri

230 V
Var
25-200 A
1.6-5 mm
H
IP21S
Ağırlık:
5 kg

KLPRO KLMMA200 Inverter Kaynak Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Nominal Gerilim 230 V
• Güç Tüketimi (max) 8 kVA
• Kaynak Akımı Aralığı 25-200 A
• Elektrot Çapı 1.6-5 mm

TASARIM

• Ağırlık 5 kg

KLPRO KLMMA200 Inverter Kaynak Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.