Kedi Yaşı:
Mama Türü:
Mama Ağırlığı:
Ambalaj Türü:

Plaisir Kitten Tavuklu ve Sütlü 100 gr Kedi Maması Fiyatları

Plaisir Tavuklu ve Sütlü Pate Konserve Yavru Kedi Maması 100 G

Satıcı: batı_pet_market

65,00 TL

(650,00 TL/kg)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 65.00
Plaisir Pate Ezme Kitten Tavuklu Ve Sütlü Yavru Kedi Konservesi 100 Gr

Satıcı: Pet Mamacı

67,60 TL

(676,00 TL/kg)

+ 77,50 TL Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

2 77.6
Plaisir Pate 100Gr Tavuk Etli&Sütlü 32Adet Yavru Yaş Kedi Maması 2.668,90 TL

(834,03 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2678.9
Plaisir Pate 100Gr Tavuk Etli&Sütlü 24Adet Yavru Yaş Kedi Maması 2.049,90 TL

(854,13 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2059.9
Plaisir Kitten Tavuk ve Sütlü Pate Yavru Kedi Yaş Maması 100 Gr-6 Al 5 Öde

Satıcı: Kalipet

90,40 TL

(904,00 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 100.4
Plaisir Pate 100Gr Tavuk Etli&Sütlü 12Adet Yavru Yaş Kedi Maması 1.213,90 TL

(1.011,58 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1223.9
Plaisir Pate 100Gr Tavuk Etli&Sütlü 8Adet Yavru Yaş Kedi Maması

Satıcı: Kayra e-ticaret

925,90 TL

(1.157,38 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 935.9
Plaisir Pate Ezme Kitten Tavuklu Ve Sütlü Yavru Kedi Konservesi 100 Gr

Satıcı: Petmamacı

154,10 TL

(1.541,00 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 164.1
Plaisir Pate 100Gr Tavuk Etli&Sütlü 4Adet Yavru Yaş Kedi Maması 638,90 TL

(1.597,25 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 648.9
Plaisir Pate Ezme Kitten Tavuklu Ve Sütlü Yavru Kedi Konservesi 100 Gr

Satıcı: PET MAMACI

185,62 TL

(1.856,20 TL/kg)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 195.62
Plaisir Pate Ezme Kitten Tavuklu Ve Sütlü Yavru Kedi Konservesi 100 Gr

Satıcı: DORUAVM

201,48 TL

(2.014,80 TL/kg)

+ 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 211.48

Plaisir Kitten Tavuklu ve Sütlü 100 gr Kedi Maması Fiyat Geçmişi

Plaisir Kitten Tavuklu ve Sütlü 100 gr Kedi Maması Özellikleri

GENEL BİLGİLER

İÇERİK

Plaisir Kitten Tavuklu ve Sütlü 100 gr Kedi Maması Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.