Güç:
Gövde Malzemesi:
Kıyma Çekme Kapasitesi:
1460 kg/dk
Kaydırmaz Taban:
Var

Musullu 1800 W Kıyma Makinesi Fiyatları

Musullu Masterchef Mutfak Şefi/Stand Mikser 6.5 L 1800 W

Satıcı: Nezirler-Eyüp Sabri

12.072,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 12072.00
Musullu Masterchef 6.5 L 1800 W Mutfak Şefi Stand Mikser + Çiğköfte Kabı kirmizi

Satıcı: aydoscarsi

12.195,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 12195.66
Musullu Masterchef Mutfak Şefi/Stand Mikser 6.5 L 1800 W

Satıcı: EYÜP SABRİ ORAL-NEZİRLER

12.385,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 12395
Musullu Masterchef 6.5 L 1800 W Mutfak Şefi Stand Mikser + Çiğköfte Kabı kirmizi

Satıcı: cookkitchen

12.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 12800.00
Musullu 1800 Watt Kıyma Makinesi

Satıcı: birbaksana

13.345,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 13345.80
Musullu Masterchef Mutfak Şefi/Stand Mikser 6.5 L 1800 W

Satıcı: Nezirler Züccaciye- Eyüp Sabri Oral

13.609,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 13609.90
Musullu Et Kıyma Makinesi Rendeli 1800 W

Satıcı: KUZEY PAZARLAMA

13.990,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 14000
Musullu Et Kıyma Makinesi Rendeli 1800 W

Satıcı: Kuzey Pazarlama

14.681,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 14681.46
Musullu 1800W Et Kıyma Makinası

Satıcı: mst grup | 3 yorum

15.980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 15980.00
Musullu 1800W Et Kıyma Makinası

Satıcı: birbaksana2 | 3 yorum

15.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 15990.00
Musullu Et Kıyma Makinesi Rendeli 1800 W

Satıcı: AVCI MAĞAZALARI

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 17499.00
Musullu Masterchef Mutfak Şefi/Stand Mikser 6.5 L 1800 W

Satıcı: NEZİRLER

17.819,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

12 17819.99
Musullu Proset MSL-3006 6.5 lt 1800 W Stand Mikser

Satıcı: Digithome

33.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

13 33709

Musullu 1800 W Kıyma Makinesi Fiyat Geçmişi

Musullu 1800 W Kıyma Makinesi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

TASARIM

Musullu 1800 W Kıyma Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.