A4Tech FG10 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

A4Tech FG10 Mouse Fiyatları

A4Tech FG10 Nano Kablosuz Optik 2000 DPI Mouse, 4 Yönlü Scroll, Siyah Turuncu

Satıcı: Amazon.com.tr

425,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

34 sn önce

1 435
A4 Tech FG10 Siyah Optik Kablosuz Mouse

Satıcı: Prime

401,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 401.80
A4 Tech FG10 Nano Kablosuz Optik 2000 DPI Mouse, 4 Yönlü Scroll, Siyah Kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

425,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 sn önce

3 435
A4Tech A4 Tech Fg10 Turuncu Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse - Siyah - Turuncu

Satıcı: heybeOnline | 1041 yorum

459,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 459.00
A4 Tech FG10 Nano Kablosuz Optik 2000 DPI Mouse, 4 Yönlü Scroll, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

459,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

5 469.99
A4Tech FG10 Nano Alıcı Kablosuz Optik 2000DPI Enerji Korumalı Mouse - Beyaz

Satıcı: Performance Bilişim | 1041 yorum

459,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 459.99
A4 Tech FG10 Fstyler Kablosuz Optik Mouse mavi

Satıcı: ArbemTeknik

460,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 460.34
A4 Tech FG10 Fstyler Kablosuz Optik Mouse gri

Satıcı: ArbemTeknik

464,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 464.99
A4 Tech Fg10 Mavi Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

469,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 469.00
A4 Tech Fg10 Mavi Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse

Satıcı: PERFORMANCE BİLİŞİM&İNŞAAT

500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 500.00
A4TECH FG10 OPTİK KABLOSUZ MOUSE-MAVİ 469,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 479
A4TECH FG10 OPTİK KABLOSUZ MOUSE-BEYAZ 469,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

12 479
A4 Tech Fg10 Optık Mouse Nano Usb Gri 2000 Dpı

Satıcı: DoluDükkan

530,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

13 530.80
A4 TECH FG10 OPTIK MOUSE NANO USB GRİ 2000 DPI

Satıcı: 1DoluDukkan

539,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 539.17
A4 Tech Fg10 Optık Mouse Nano Usb Gri 2000 Dpı

Satıcı: Ucuz Sepet

552,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

15 552.70
A4Tech Fg10 Beyaz Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

591,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

16 591.39
A4 TECH FG10 Kablosuz 2000dpi Optic Siyah/Gri Mouse

Satıcı: onlinealisverisyap

597,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

17 597.83
A4 TECH FG10 OPTIK MOUSE NANO USB KIRMIZI 2000 DPI

Satıcı: Smallman

634,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

18 634.95
A4 TECH FG10 GRİ 2.4G NANO 2000DPI KABLOSUZ MOUSE

Satıcı: ACF Teknoloji

832,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

19 842.9

A4Tech FG10 Mouse Fiyat Geçmişi

A4Tech FG10 Mouse Temel Özellikleri

Optik

A4Tech FG10 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 2000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Uzunluk (Mouse) 108 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 35 mm
• Ağırlık (Mouse) 67 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Kauçuk Yüzey 4 Seviyeli Güç Tasarruf Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 365 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

A4Tech FG10 Mouse Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Doğuş S********** Profil Resmi

27 yorum

Doğuş S********** Bu modelde 4 yönlü teker yok
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Doğuş S********** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.