A4Tech FG10S Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

A4Tech FG10S Mouse Fiyatları

A4 Tech FG10S Siyah Kablosuz Mouse 436,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 446
A4 TECH FG10S OPTIK MOUSE NANO SILENT GRİ 2000 DPI

Satıcı: SOFTTEK BİLİSİM STORE

524,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

2 524.52
A4 Tech Fg10s Optık Mouse Nano Sılent Gri 2000 Dpı Modern Tasarım 826334

Satıcı: SOFTTEK BİLİŞİM STORE

528,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 528.20
A4Tech FG10S Fsyler Silent 2.4Ghz Nano 2000Dpi Gri Sessiz Kablosuz Optik Mouse

Satıcı: Amazon.com.tr

528,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 538.55
A4 Tech Fg10s Optık Mouse Nano Sılent Gri 2000 Dpı

Satıcı: DoluDükkan

545,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 545.50
A4Tech FG10S Nano 2000 DPI Optik Mouse gri-siyah

Satıcı: zekicocuk

548,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

6 548.84
A4 TECH FG10S OPTIK MOUSE NANO SILENT GRİ 2000 DPI

Satıcı: 1DoluDukkan

554,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 554.15
A4Tech FG10S Nano 2000 DPI Optik Mouse gri-siyah

Satıcı: Netsiparis

559,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 559.95
A4 Tech Fg10S Silent Gri Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse (Sessiz)

Satıcı: SOFTTEKTEKNOLOJİ | 76 yorum

568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 568.00
A4Tech Fg10S Silent Gri Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse (Sessiz)

Satıcı: netsipariş

604,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 604.60
A4Tech Fg10S Silent Gri Nano Kablosuz Optik 2000 Dpı Mouse (Sessiz)

Satıcı: Mavilim Elektronik

610,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

11 610.78
A4 Tech FG10S Grı Sessiz Kablosuz Optık 2000 Dpı - Renkli

Satıcı: Kronosys

665,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 665.00
A4 TECH FG10S GRI SESSİZ KABLOSUZ OPTIK 2000 DPI

Satıcı: ACF Teknoloji

836,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 846.87

A4Tech FG10S Mouse Fiyat Geçmişi

A4Tech FG10S Mouse Temel Özellikleri

Optik

A4Tech FG10S Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 2000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Mouse Raporlama Hızı 125 Hz
• Uzunluk (Mouse) 108 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 35 mm
• Ağırlık (Mouse) 67 g
• Mouse Diğer Özellikler Otomatik Uyku Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 365 gün
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Var

A4Tech FG10S Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

A4Tech FG10S Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.