A4Tech FM12 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

A4Tech FM12 Mouse Fiyatları

A4Tech A4 Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: fırsatdiyarım | 3 yorum

319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 319.00
A4-Tech Fm12 Usb Beyaz Kablolu Optik Mouse 1000 Dpi

Satıcı: Ucuz Sepet

320,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 320.70
A4tech Fstyler Fm12 Black Kablolu, Siyah Mouse

Satıcı: Inventus Bilgisayar

325,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 325.50
A4 Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: gamingdepom

363,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 363.98
A4 Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: sanaluygun

363,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 363.98
A4 Tech FM12 Fstyler USB Optik 1200DPI Mouse, 4 Yönlü, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

381,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

6 391.99
A4Tech FM12 USB 1000 DPI Kablolu Optik Mouse beyaz

Satıcı: sanaluygun55

386,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 386.37
A4Tech FM12 USB 1000 DPI Kablolu Optik Mouse beyaz

Satıcı: cbbilgisayar

395,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 395.25
A4Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: Mavilim Elektronik

410,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 410.56
A4 Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: SMALLMAN

431,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 431.30
A4Tech Fm12 Usb Fstyler Beyaz Optik 1000 Dpi Mouse

Satıcı: SMALLMAN

451,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 451.73
A4 TECH FM12 OPTIK MOUSE USB BEYAZ 1200 DPI

Satıcı: Smallman

452,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

12 452.98
A4Tech Fstyler Optik 1000 Dpi Usb Kablolu Mouse Beyaz FM12 - Siyah

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

534,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 534.75
A4 TECH FM12 USB 1200dpi siyah OPTİK MOUSE

Satıcı: OKYANUS TEKNOLOJİ

777,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 777.00

A4Tech FM12 Mouse Fiyat Geçmişi

A4Tech FM12 Mouse Temel Özellikleri

Optik

A4Tech FM12 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Uzunluk (Mouse) 108 mm
• Genişlik (Mouse) 64 mm
• Yükseklik (Mouse) 35 mm
• Mouse Diğer Özellikler 4 Yönlü Tekerlek (Dikey & Yatay Kaydırma)
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

A4Tech FM12 Mouse Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yunus Profil Resmi

1 yorum

Yunus ürün en fazla 150hz görüyor. Günlük kullanım için eh işte ama oyunda kanser sebebi. Muadilleri çok daha iyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.