A4Tech OP-330S Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

A4Tech OP-330S Mouse Fiyatları

A4 Tech OP-330S Silent USB Siyah V-Track 1200DPI 1,5mt Kablo Sessiz Mouse

Satıcı: TEPEAVM | 10 yorum

339,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 339.70
A4 Tech Op330s Optık Mouse Usb Sıyah

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

344,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 344.20
A4 Tech Op330s Optık Mouse Usb Siyah

Satıcı: Ucuz Sepet

352,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 352.40
A4 TECH OP-330S Siyah SILENT, V-Track 1200DPI, Usb Optik Mouse

Satıcı: Ptd Bilişim

385,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 385.07
A4 Tech Op330s Optık Mouse Usb Siyah diger

Satıcı: gamingdepom

386,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 386.27
A4 Tech Op330s Optık Mouse Usb Siyah diger

Satıcı: atlasbilgisayarnet

395,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 395.25
A4 Tech OP330S OPTIK MOUSE USB SİYAH

Satıcı: atlasbilgisayarnet

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 399.00
A4 TECH OP330S OPTIK MOUSE USB SİYAH

Satıcı: onlinealisverisyap

401,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 401.24
A4 Tech OP330S OPTIK MOUSE USB SİYAH

Satıcı: TEPE AVM

420,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 420.64
A4 Tech OP-330S Siyah Sılent, V-Track 1200DPI, USB Optik Mouse - Çok Renkli

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

457,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 457.51
A4 TECH OP-330S, Siyah, Silent, V-Track, 1200dpi, 3 Buton, Usb Kablolu, Optik Mouse

Satıcı: MAESKO

518,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 518.40
TEKNOTEG - A4 TECH OP330S OPTIK MOUSE USB SİYAH

Satıcı: YEDİGÜN STORE

742,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 742.42

A4Tech OP-330S Mouse Fiyat Geçmişi

A4Tech OP-330S Mouse Temel Özellikleri

Optik

A4Tech OP-330S Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Tıklama Ömrü 5 milyon
• Uzunluk (Mouse) 120 mm
• Genişlik (Mouse) 61 mm
• Yükseklik (Mouse) 37 mm
• Mouse Diğer Özellikler 4 Yönlü Tekerlek (Dikey & Yatay Kaydırma)
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Var

A4Tech OP-330S Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.