Acer OAK920 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mekanik Tuşlar:
Yok

Acer OAK920 Klavye Fiyatları

Acer OAK920 Q USB Beyaz 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: Smallman | 4 yorum

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 399.00
Acer Oak920 Q Usb Beyaz 1.8mt Kablolu Klavye-tek Tuş Hesap Makinalı Sessiz Tuş beyaz

Satıcı: x-elektronik

376,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 376.99
Acer OAK920 Q Usb SİYAH 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: Agrdepo

390,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 sn önce

3 400
Acer OAK920 Q USB Siyah 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: Smallman

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 399.00
ACER OAK920 Q USB Beyaz 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinesi Sessiz Tuş Klavye

Satıcı: XELEKTRONİK

399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 399.99
Acer Oak920 Q Usb Beyaz 1.8Mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: ONMARKTR

403,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 403.80
Acer Oak920 Q Usb Siyah 1.8mt Kablolu Klavye-tek Tuş Hesap Makinalı Sessiz Tuş siyah

Satıcı: Smallman

418,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 418.50
Acer OAK920 Q Usb Beyaz 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: Mavilim Elektronik

430,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 430.66
Acer Oak920 Q Usb Siyah 1.8Mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: Smallman

445,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 445.00
Acer OAK920 Q Usb SİYAH 1.8mt Kablolu Klavye-Tek Tuş Hesap Makinalı (Sessiz Tuş)

Satıcı: SMALLMAN

493,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 493.24
ACER Oak920 Q Usb Siyah 1.8 Metre Kablolu Klavye - Tek Tuş Hesap Makinalı Sessiz Tuşlu

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

555,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 555.26
Acer Oak920 Q Usb Siyah 1.8 Metre Kablolu Klavye - Tek Tuş Hesap Makinalı Sessiz Tuşlu

Satıcı: Pazareyle

582,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 582.14

Acer OAK920 Klavye Fiyat Geçmişi

Acer OAK920 Klavye Ürün Ailesi

Acer OAK920 Klavye Kablolu 376,99 TL
Acer OAK920 Wireless Klavye Kablosuz 750,00 TL

Acer OAK920 Klavye Temel Özellikleri

Yok

Acer OAK920 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Uzunluk (Klavye) 445 mm
• Genişlik (Klavye) 140 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Var
• Klavye Diğer Özellikler Caps Lock Gösterge Işığı
• Klavye Kablo Uzunluğu 180 cm

Acer OAK920 Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.