Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Asus ROG Falcata HE Klavye Fiyatları

ASUS ROG Falcata HFX V2 ABS %75 Manyetik Hot-SWwappable Switch RGB Türkçe Mekanik Gaming Klavye 15.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 15299.00
ASUS ROG Falcata HFX V2 ABS %75 Manyetik Hot-SWwappable Switch RGB Türkçe Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Gpn Teknoloji

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 15519.03
ASUS ROG Falcata HFX V2 ABS %75 Manyetik Hot-SWwappable Switch RGB Türkçe Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: incehesap

15.620,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 15620.22
Asus Rog Falcata Hfx V2 Abs %75 Manyetik Hot-swwappable Switch Ckckasu0044 cok-renkli

Satıcı: incehesap

15.992,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

4 15992.10
Asus Rog Falcata Manyetik Hot-Swappable Swıtchler, 8k Wıreless Bağlantı, Rapıd Trıgger Modu, Kontrol Tekeri, Zone Mode, 4 Katmanlı Yalıtım ve Ayrılabilir Bilek Desteği Türkçe Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Cansın Market | 4 yorum

16.042,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 16042.50
ASUS ROG Falcata 8K Hz Manyetik Switch Kablosuz Gaming Klavye 16.322,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 16332
Asus Rog Falcata Hfx V2 Abs %75 Manyetik Hot-swwappable Switch Ckckasu0044 cok-renkli

Satıcı: ETERNAL

16.460,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 16460.85
ASUS ROG Falcata HFX V2 ABS %75 Manyetik Hot-SWwappable Switch RGB Türkçe Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: incehesap

16.539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 16539.00
Asus Rog Falcata Manyetik Hot-Swappable Swıtchler, 8k Wıreless Bağlantı, Rapıd Trıgger Modu, Kontrol Tekeri, Zone Mode, 4 Katmanlı Yalıtım ve Ayrılabilir Bilek Desteği Türkçe Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Hepsiburada | 4 yorum

16.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 16789.00
Asus Rog Falcata 90Mp043h-Bkya00 Rgb Gamıng Klavye

Satıcı: onlinealisverisyap

17.199,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17199.70
Asus M704 Rog Falcata/Hfx/Abs/Tr Klavye

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

17.438,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 17438.20
M704 ROG FALCATA/HFX/ABS/TR KLAVYE

Satıcı: UZMANLARPC

17.703,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 17703.13
ASUS ROG FALCATA/HFX/ABS/TR AYRILABILIR GAMING KLAVYE

1 yorum

18.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 18499.00

Asus ROG Falcata HE Klavye Fiyat Geçmişi

Asus ROG Falcata HE Klavye Temel Özellikleri

Var

Asus ROG Falcata HE Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Klavye
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Asus ROG Falcata HE Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.