Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Fiyatları

ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless NX Snow Switch Mekanik RGB Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: incehesap

7.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 7229.00
Asus Rog Strix Scope Ii 96 Nx Snow Mekanik Switch Aura Sync Rgb Ve Bilek Desteği Wireless Oyuncu Klavyesi Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

2 7799.00
Asus Rog Strıx Scope Iı 96 Wıreless Oyuncu Klavyesi Rog Nx Snow Mekanik Swıtch Aura Sync Rgb ve Bilek Desteği Ingilizce

Satıcı: eNTeLTeK | 4 yorum

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 8999.00
Asus Rog Strıx Scope Iı 96 Wıreless Oyuncu Klavyesi Rog Nx Snow Mekanik Swıtch Aura Sync Rgb Ve Bilek Desteği Ingilizce

Satıcı: ylmzhome

14.445,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14445.60
Asus Rog Strix Scope Iı 96 Nx Snow Switch Rgb Siyah Kablosuz Eng-q Mekanik Gaming Klavye diger

Satıcı: ernpazarlama

14.679,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 14679.12
Asus Rog Strıx Scope Iı 96 Wıreless Oyuncu Klavyesi Rog Nx Snow Mekanik Swıtch Aura Sync Rgb Ve Bilek Desteği Ingilizce Beyaz

Satıcı: ylmzhome

14.901,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 14901.80
ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 NX SNOW KABLOSUZ RGB GAMING KLAVYE ENG BEYAZ

Satıcı: Erenler Ticaret

24.023,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 24023.72
Asus Rog Strıx Scope Iı 96 Wireless Mekanik Oyuncu Klavyesi Nx Snow siyah-beyaz

Satıcı: ernpazarlama

42.697,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 42697.75

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Ürün Ailesi

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless (90MP037A-BKYA00) Klavye Türkçe 6.689,00 TL
Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless (90MP037A-BKAA01) Klavye İngilizce 7.229,00 TL

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Temel Özellikleri

Var

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 90MP037A-BKAA01 90MP037A-BKEA30 90MP037A-BKYA10

Asus ROG Strix Scope II 96 NX Wireless Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.