Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Var

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Fiyatları

Asus Rog Strıx Scope Iı 96 Wıreless Q Tr Gaming Klavye(Outlet) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Erkanbil | 1 yorum

6.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 6250.00
Asus Rog Strıx Scope Ii 96 Wl/Rx Red/Abs/Tr Wıreless Oyun Klavyesi Oyuncu Klavyesi Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 7999.00
Asus Rog Strix Scope II 96 RX Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi siyah

Satıcı: Western-Pacific

8.462,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 8462.07
Asus Asus ROG STRIX SCOPE II RX KABLOSUZ AURA SYNC RGB MEKANİK TÜRKÇE TUŞ DİZİLİMİ ROG RX RED SWITCH IP57 MULTI WI-FI

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

8.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 8749.00
ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless RX ABS TR Q Red Switch RGB Siyah Gaming (Oyuncu) Klavye 8.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 8989.00
ASUS ROG STRIX SCOPE II RX KABLOSUZ AURA SYNC RGB MEKANİK TÜRKÇE TUŞ DİZİLİMİ ROG RX RED SWITCH IP57 MULTI WI-FI

Satıcı: incehesap

9.171,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9171.82
ASUS ROG Strix Scope II 96 Wireless RX ABS TR Q Red Switch RGB Siyah Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: incehesap

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 9499.00
Asus Rog Strix Scope II 96 RX Kablosuz Mekanik Oyuncu Klavyesi siyah

Satıcı: onlinealisverisyap

11.083,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 11083.42
ASUS ROG STRIX SCOPE II RX KABLOSUZ AURA SYNC RGB MEKANİK TÜRKÇE TUŞ DİZİLİMİ ROG RX RED SWITCH IP57 MULTI WI-FI

Satıcı: onlinealisverisyap

11.139,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 11139.69
ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 WL/RX RED/ABS/TR WIRELESS OYUN KLAVYESİ: ÜÇ MODLU BAĞLANTI, ROG RX OPTİK ANAHTARLAR, PBT TUŞ KAPAKLARI, SİLİKON YALITIM, EK ROG TUŞLARI, BİLEK DESTEĞİ

Satıcı: UZMANLARPC

11.350,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 11350.69
ASUS ROG STRIX SCOPE II 96 WL/RX RED/ABS/TR WIRELESS OYUN KLAVYESİ: ÜÇ MODLU BAĞLANTI, ROG RX OPTİK ANAHTARLAR, PBT TUŞ KAPAKLARI, SİLİKON YALITIM, EK ROG TUŞLARI, BİLEK DESTEĞİ

Satıcı: Teknoberk

15.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 15557.00

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Ürün Ailesi

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless (90MP03S0-BKEA20) Klavye İngilizce 7.643,02 TL
Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless (90MP03S0-BKYA00) Klavye Türkçe 7.999,00 TL

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Temel Özellikleri

Var

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Asus ROG Strix Scope II 96 RX Wireless Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.