Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Asus ROG Strix Scope II RX Red Klavye Fiyatları

Asus ROG STRIX SCOPE II RX AURA SYNC RGB MEKANİK TÜRKÇE TUŞ DİZİLİMİ ROG RX RED SWITCH IP57 MULTI FONKSİYONEL OYUNCU KLAVYESİ

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 57 yorum

5.158,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 5158.79
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu Türkçe Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

5.091,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 5091.53
ASUS ROG Strix Scope II RX TR Q Red Switch RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Betaplus

5.269,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5269.00
Asus Rog Strix Scope II Rx Red Switch Rgb Mekanik Gaming Klavye siyah

Satıcı: BETAPLUSTEKNOLOJİ | 8 yorum

5.272,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 5272.17
ASUS ROG Strix Scope II RX TR Q Red Switch RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Betaplus

5.346,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5346.24
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu Türkçe Mekanik Gaming Klavye 5.399,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5409
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu Türkçe Mekanik Gaming Klavye 5.399,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 5409
Asus ROG STRIX SCOPE II RX AURA SYNC RGB MEKANİK TÜRKÇE TUŞ DİZİLİMİ ROG RX RED SWITCH IP57 MULTI FONKSİYONEL OYUNCU KLAVYESİ

Satıcı: Hepsiburada | 57 yorum

6.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 6439.00
ASUS ROG Strix Scope II RX UK PBT Mekanik Red Switch RGB İngilizce Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye 6.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6989.00
ASUS ROG Strix Scope II RX UK PBT Mekanik Red Switch RGB İngilizce Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: incehesap

7.133,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

10 7133.42
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu Türkçe Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: BETA PLUS | 2 yorum

7.384,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7394.35
ASUS ROG Strix Scope II RX UK PBT Mekanik Red Switch RGB İngilizce Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: Betaplus

7.448,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 7448.64
ASUS ROG Strix Scope II RX TR Q Red Switch RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye 7.489,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7489.00
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu İngilizce Mekanik Gaming Klavye 7.529,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

14 7539
ASUS ROG Strix Scope II RX Red Switch RGB Kablolu İngilizce Mekanik Gaming Klavye 7.529,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 7539
Asus Rog Strix Scope II Rx Red Switch Rgb Mekanik Gaming Klavye siyah

Satıcı: incehesap

7.829,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

16 7829.10
ASUS ROG Strix Scope II RX TR Q Red Switch RGB Kablolu Gaming (Oyuncu) Klavye

Satıcı: incehesap

8.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 8099.00
Asus Rog Strix Scope Iı Rx Aura Sync Rgb Mekanik Türkçe Tuş Dizilimi Rog Rx Red Swıtch Ip57 Multı Fonksiyonel Oyuncu Klavyesi

Satıcı: onlinealisverisyap

8.147,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 8147.50
Asus Rog Strıx Scope Iı Rx Aura Sync Rgb Mekanık Türkçe Tus Dızılımı Rog Rx Red Swıtch Ip57 Multı Fonksıyonel Oyuncu Klavyesı

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

8.226,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 8226.20
ASUS ROG Strix Scope II RX Aura Sync Rgb Mekanik Türkçe Tuş Dizilimi Rog Rx Red Swıtch Ip57 Multı

Satıcı: onlinealisverisyap

8.183,04 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

20 8193.04

Asus ROG Strix Scope II RX Red Klavye Fiyat Geçmişi

Asus ROG Strix Scope II RX Red Klavye Temel Özellikleri

Var

Asus ROG Strix Scope II RX Red Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Asus ROG Strix Scope II RX Red Klavye Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mertcan K***** Profil Resmi

1 yorum

Mertcan K***** Üründe Bluetooth ve 2.4GHz USB alıcı bulunmamaktadır.Epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Düzeltildi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Melih E*** A*** Profil Resmi

3 yorum

Melih E*** A*** Ürün kabloludur.
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
2 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 2 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.