Attack Shark R2 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Attack Shark R2 Mouse Fiyatları

Attack Shark R2 Superlight 35000 DPI Kablosuz Oyuncu Mouse Oyun İçin Magnezyum Yapı - Gri

Satıcı: Meyer Gaming | 7 yorum

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 4799.00
ATTACK SHARK R2 Magnezyum Alaşımlı Kablosuz Gaming Mouse – 48g Ultra Hafif, PixArt PAW3950 Sensör, 42000 DPI, BT/2.4G/Kablolu Üçlü Mod, 8K Tepki Hızı, Windows/Xbox/PS/Mac Uyumlu – White

Satıcı: Amazon.com.tr

4.699,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 4709.3
Attack Shark R2 Superlight 4k/8k PAW3950 Kablosuz Oyuncu Magnezyum Mouse - Beyaz

Satıcı: Meyer Gaming | 7 yorum

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 4799.00
Meyer Gaming Attack Shark SUPERLIGHT 4000/8000 Hertz Magnezyum Kablosuz Gaming Mouse 4K/8K uyumlu

Satıcı: Meyer Gaming

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

4 4799.00
Meyer Gaming Attack Shark Magnezyum Mouse 8k Hz

Satıcı: Meyer Gaming

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

5 4799.00
ATTACK SHARK R2 Magnezyum Alaşımlı Kablosuz Gaming Mouse – 48g Ultra Hafif, PixArt PAW3950 Sensör, 42000 DPI, BT/2.4G/Kablolu Üçlü Mod, 8K Tepki Hızı, Windows/Xbox/PS/Mac Uyumlu – Silver Grey

Satıcı: Amazon.com.tr

5.376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 5386
ATTACK SHARK R2 Magnezyum Alaşımlı Kablosuz Gaming Mouse – 48g Ultra Hafif, PixArt PAW3950 Sensör, 42000 DPI, BT/2.4G/Kablolu Üçlü Mod, 8K Tepki Hızı, Windows/Xbox/PS/Mac Uyumlu – Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

5.376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 5386

Attack Shark R2 Mouse Fiyat Geçmişi

Attack Shark R2 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Attack Shark R2 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Attack Shark R2 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Attack Shark R2 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.