Aula F2088 Blue Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Aula F2088 Blue Klavye Fiyatları

Monozone Aula Oyun Klavyesi F2088 Mekanik Klavye Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı Makro Tuşlu Rgb

Satıcı: ShopFast

2.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 2449.00
TechTic Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: faalticaret

2.469,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

2 2479.59
TechTic Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: Faalticaret

2.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 2689.00
Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı Siyah

Satıcı: faalticaret

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 2709
ShopFast Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: ShopFast

2.754,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

5 2754.05
Monozone Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: ShopFast

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2789.10
Techtic Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: faalticaret

2.789,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2789.10
Monozone Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: ShopFast

2.744,09 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2754.09
Monozone Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi

Satıcı: SF TRADE

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2999.00
TechTic Aula F2088 Mekanik Klavye Makro Tuşlu Rgb Oyun Klavyesi Mavi Switch Gökkuşağı Aydınlatmalı

Satıcı: faalticaret

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 2999.00

Aula F2088 Blue Klavye Fiyat Geçmişi

Aula F2088 Blue Klavye Temel Özellikleri

Var

Aula F2088 Blue Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili İngilizce
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Var
• Klavye Aydınlatması Var
• Mekanik Tuşlar Var
• Mekanik Tuş Özellikleri Mavi Anahtar
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Var
• Aynı Anda Basılabilen Tuş Sayısı Tümü
• Klavye Programlanabilir Tuş Var
• Klavye Makro Desteği Var
• Klavye Oyuncu Profili Var
• Klavye Tuş Basma Ömrü 60 milyon
• Klavye Gövdesi Alüminyum Gövde
• Uzunluk (Klavye) 435 mm
• Genişlik (Klavye) 123 mm
• Bilek Desteği Var
• Bilek Desteği Özelliği Manyetik Tak-Çıkar
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Sessiz Tuş Takımı Yok
• Klavye Diğer Özellikler Ayarlanabilir Yükseklik Oyun Modu (Windows Tuşlarının İptali) Ses Tekerleği
• Klavye Kablo Özelliği Örgü Kablo

Aula F2088 Blue Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Aula F2088 Blue Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.