Aula S11 Pro Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Aula S11 Pro Mouse Fiyatları

Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

334,22 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

1 344.22
Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: Amazon.com.tr

343,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 353.98
AULA S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse, Turuncu

Satıcı: Amazon.com.tr

348,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 358
Aula S11 Pro 3600DPI Kablolu RGB Optik Gaming Mouse Pembe Oyun İçin Tasarlanmıştır

Satıcı: Maxitekno | 6 yorum

378,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 378.00
Aula S11 Pro 3600DPI Rgb Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: Maxitekno | 21 yorum

383,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 383.00
Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Turuncu

Satıcı: Teknostore

394,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 394.79
Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: Teknostore

394,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 394.79
Aula S11 Pro 3600dpı Rgb Optik Gaming Mouse Pembe

Satıcı: Maxitekno

403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 403.00
Aula S11 Pro 3600dpı Rgb Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: Maxitekno

403,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 403.00
Aula S11 Pro 3600 DPI RGB Optik Oyuncu Mouse yesil

Satıcı: Teknostore

407,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

10 407.34
Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: MaxiTekno

412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

11 412.00
Aula S11 Pro 3600DPI RGB Optik Gaming Mouse Turuncu

Satıcı: MaxiTekno

412,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 412.00
Aula S11 Pro 3600Dpi Rgb Optik Gaming Mouse Turuncu

Satıcı: Teknostore

793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 793.00
Aula S11 Pro 3600Dpi Rgb Optik Gaming Mouse Sarı

Satıcı: Teknostore

793,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 793.00

Aula S11 Pro Mouse Fiyat Geçmişi

Aula S11 Pro Mouse Temel Özellikleri

Optik

Aula S11 Pro Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 3600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 4 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 123 mm
• Genişlik (Mouse) 63 mm
• Yükseklik (Mouse) 42 mm
• Ağırlık (Mouse) 92 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek Petek Tasarımlı (Delikli Mouse)
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Aula S11 Pro Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Aula S11 Pro Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.