Aula S80 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Aula S80 Mouse Fiyatları

Aula S80 7200DPI 7 Tuşlu RGB Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse

Satıcı: Teknostore

543,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 543.20
Aula S80 7200 DPI 7 Tuşlu RGB Şeffaf Optik Oyuncu Mouse seffaf

Satıcı: Teknostore | 3 yorum

549,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 549.63
Aula S80 7200 DPI 7 Tuşlu Rgb Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse - Renkli

Satıcı: Teknostore | 52 yorum

611,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 611.00
Aula S80 7200dpı 7 Tuşlu Rgb Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse

Satıcı: Teknostore | 2 yorum

615,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 615.00
Aula S80 7200DPI 7 Tuşlu RGB Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse

Satıcı: Teknostore

621,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 621.00
Aula S80 7200 DPI 7 Tuşlu RGB Şeffaf Optik Oyuncu Mouse seffaf

Satıcı: MaxiTekno

716,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 716.10
Aula S80 7200dpı 7 Tuşlu Rgb Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse

Satıcı: Maxitekno

797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 797.00
Aula S80 7200DPI 7 Tuşlu RGB Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse

Satıcı: MaxiTekno

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 801.00
Aula S80 7200Dpi 7 Tuşlu Rgb Şeffaf Optik Oyuncu Gaming Mouse Şeffaf

Satıcı: Teknostore

971,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 971.00
NY Home Aula S80 7200DPI 7 Tuşlu Rgb Şeffaf Optik Oyuncu Mouse - Option-1

Satıcı: TeknoCanMarketing

1.293,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

10 1293.80

Aula S80 Mouse Fiyat Geçmişi

Aula S80 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Aula S80 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Ergonomik
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Algılayıcı Özellikleri PixArt PMW3325 Optik Sensör
• Mouse Azami Hassasiyet 7200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 6 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 6 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Var
• Mouse Uyumlu El Sağ
• Uzunluk (Mouse) 124 mm
• Genişlik (Mouse) 78 mm
• Yükseklik (Mouse) 40 mm
• Ağırlık (Mouse) 110 g
• Mouse Diğer Özellikler Kaydırmaz Yüzeyli Tekerlek
• Mouse Kablo Uzunluğu 150 cm
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Aula S80 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.