Aula S99 Klavye

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Aula S99 Klavye Fiyatları

Aula S99 Retro Yeşil Rgb %96 Kablolu/Kablosuz Oyuncu Klavyesi Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

929,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 929.10
Aula S99 Retro Yeşil RGB %96 Kablolu/Kablosuz Oyuncu Klavyesi Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

930,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 940.37
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Mavi

Satıcı: Amazon.com.tr

1.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 1189
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Turuncu

Satıcı: Prime

1.126,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 1126.02
Aula S99 Retro Rgb Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4ghz/usb-c Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Yeşil yesil

Satıcı: Teknostore

1.243,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 1243.41
Aula S99 Retro Rgb Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4ghz/usb-c Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Turuncu turuncu

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

1.243,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 1243.41
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Yeşil

Satıcı: Teknostore

1.267,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1267.79
Aula S99 Retro Rgb Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4ghz/usb-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Lacivert

Satıcı: Teknostore | 23 yorum

1.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 1329.00
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Turuncu

Satıcı: Teknostore

1.374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1374.00
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Mavi

Satıcı: Teknostore

1.374,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1374.00
Aula S99 Retro Rgb Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4ghz/usb-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Mavi

Satıcı: Teknostore | 21 yorum

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1377.00
Aula S99 Retro Rgb Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4ghz/usb-c Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Turuncu

Satıcı: Teknostore

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1377.00
Aula S99 Retro RGB Gaming 3 Modlu Bluetooth/2.4GHz/USB-C Kablosuz Makrolu Türkçe Q Klavye Mavi

Satıcı: Teknostore

1.377,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 1377.00

Aula S99 Klavye Fiyat Geçmişi

Aula S99 Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

Aula S99 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Aula S99 Klavye Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Yorum Başa Sabitlendi
Kaan E* Profil Resmi

98 yorum

Kaan E* 5 günlük kullanım deneyimim, inceleme: (Retro Renk model.)

Tuşlar: Membran bir klavye. Space tuşu dışında çoğu tuşun hissiyatı yumuşak ve iyi hissettiriyor. Membran'a nazaran bana göre sesli ama mekanik klavyeler gibi daktilo değil. Genede gürültülü. Tuşların malzeme kaliteside fiyatına göre güzel ve yumuşak. Adi hissettirmiyor.
Yanında gelen bir aparat ile tuşlar sökülebilir durumda.

Kasa: Renk olarak "Retro" aldım. Şahsen renk olarak tüm türleri çirkin duruyor, enazından benim masama. Tabi "Mavi, Yeşil" gibi renklere uygun manasız varsa çok şık duracağı bariz.
Kasa malzemesi olarak tuşlara nazaran kalitesiz. Merdiven altı değil ama ucuz olduğu belli. Genede ucuz ofis klavyelerinden daha kaliteli bir malzeme. Bastırınca esneme hafif yapıyor.

RGB: 8-10 tane ışık seçeneği var. Aynı zaman 3 kademe hız ayarı ve 4 kademede ışığın parlaklık ayarı var. Hem yazılımından hemde kendi kısayol tuşları ile ayarlanabiliyor. İlk geldiğinde parlaklık düşük seviyede geliyor, manuel ayarlanınca daha bariz parlıyor ama ışık yayamıyor tabi gündüz vakti. Gece vakti ise gece lambası kadar olmasada bariz parlamakta.
Tek renk, rengarenk gibi seçenekler bulunuyor.

Multimedia: "Öncesi şarkı, durdur, sonraki şarkı." diye 3 tane tuş var. Bir tanede ses kapatıp açma ve ses yüksekliği ayarlayan teker var.
Tekeri "FN" tuşu ile basılı tutarsanız "Gaming" moda geçiyor, ozamanda bu multimedia tuşları birer makro tuşuna dönmekte. Uygulamadan veya "FN + INS" tuşu ile istediğiniz makroyu atayabilirsiniz multimedia tuşlarına.

Gecikme: Ölçebileceğim sağlıklı bir site yok. En düşük 6-8ms ve 165Hz filan demekte ama hissiyat olarak basmam ile yazması bir. Kablosuz olarak belirtiyim, Dongle'ı da 1 metreden daha yakın. Telefon içinde benzer durum geçerli.

Özel modlar: Android, Windows, IOS, Mac için ayrı ayrı modları var. Her modun kendi kısayolları ve tuş işlevleri değişiyor. Hertürlü cihazı desteklediği söylenebilir bu şekilde.

Makro: Tüm klavye ye makro atama şansınız var ama sadece yazılımlar. Yazılımsız sadece multimedia tuşlarına makro atanabilir. Makro çalıştığı zaman klavyeyi kilitliyor. Şahsen otomatik BHOP yapmak için Space atadım ama klavyeyi kitlediği için BHOP yapamadım. Ne olduğunu internet bakarsanız.

Yazılım: Makro, RGB ve yazılım güncellemesi dışında birşey barındırmıyor. Yazılımı en efektif kullanabilmek için kablo yolu ile klavyenin bağlı olması lazım. Kablosuz olarak sadece RGB'yi ayarlayabiliyorsunuz.
İlk açtığınız zaman yazılar hiç gözükmüyor. Ayarlardan dili İngilizce seçince Türkçe olarak gözükmekte.

Pil: 1-2 saat civarında tam doluyor sanırım ve 20 saat civarı pil ömrü var. Daha tam olarak ölçmedim ama 2000mAH bataryası bulunuyor fiziksel olarak ve 4.5V ile şarj oluyor. Üretici firmanın dediğine göre, PC dışında başka yollarla şarj etmeyin. 5W bir adaptör sıkıntı yaratmamalı normalde ama ne olur ne olmaz sadece PC'nin USB girişini kullanın.

Skatez: 4 tane skatezi var ve mousepad'te hiç kayma yapmıyor. Baya kaliteli.

Kutu içeriği: Klavye, Tuş çıkartma aparatı, Type C to Type A USB kablo, TR/ENG kılavuz çıkıyor.

Son söz: Fiyatına göre malzeme kalitesi fena değil. Tuşların yumuşak plastiği hoş olsada kasa plastiği biraz dandik. Genede kablosuz, fiziksel olarak makro atamayı destekleyen ve çok fazla fonksiyonlu %99 + Multimedia'lı bir klavye hoş. Mekanikler daha kaliteli olabilir ama Numlock bile koymadıkları sıkıntı oluyor.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
9 ay önce
sedat Profil Resmi

17 yorum

sedat bu klavyede tuşların arası mı aydınlık yoksa harfin içi mi aydınlık karanlıkta tuşu görebilmek için gerekli benim için
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.