Blic BWM6 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Blic BWM6 Mouse Fiyatları

Blic Bwm6 Rose Gold Rgb Şarjlı Kablosuz 1600Dpı Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

395,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

1 395.20
Blic Bwm6 Gri Rgb Şarjlı Kablosuz 1600Dpı Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

395,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 395.20
Blackbird Game Center Blic Bwm6 Beyaz RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

412,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 412.15
Blackbird Game Center Blic Bwm6 Rose Gold RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

412,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 412.15
Blic Bwm6 Rose Gold RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 434.9
Blic Bwm6 Gri RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 434.9
Blackbird Game Center Blic Bwm6 Rose Gold RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 424.90
Blackbird Game Center Blic Bwm6 Gri RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Sessiz Mouse

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 424.90
Rose Gold RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Mouse Bwm6

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 424.90
Gri RGB Şarjlı Kablosuz 1600DPI Işıklı Kablosuz Mouse Bwm6

Satıcı: Tahaelektronik

424,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 424.90

Blic BWM6 Mouse Fiyat Geçmişi

Blic BWM6 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Blic BWM6 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Var
• Mouse Aydınlatması Tipi RGB
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 58 mm
• Yükseklik (Mouse) 20 mm
• Ağırlık (Mouse) 67 g
• Mouse Diğer Özellikler Otomatik Uyku Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Süresi 7 gün
• Mouse Pil Özellikleri Yerleşik Şarj Edilebilir Pil
• Mouse Sessiz Tıklama Var

Blic BWM6 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.