Blic Optical BWM4 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Blic Optical BWM4 Mouse Fiyatları

Blic 2.4 Ghz Wireless Mouse Bwm4 - Beyaz

Satıcı: ERIM Shop

264,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 274
Blic 2.4 Ghz Wireless Mouse Bwm4

Satıcı: ERM Shop

255,80 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 265.8
Blic-Bwm4 Beyaz Kablosuz Mouse 2.4G 8-10M Distance Wireless - Kablosuz 1600Dpı

Satıcı: Luna ev

423,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 423.10
Nargo Blic-Bwm4 Beyaz Kablosuz Mouse 2.4g 8-10M Distance Wireless - Kablosuz 1600DPI

Satıcı: NARGO

432,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 432.22
BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS-KABLOSUZ 1600DPI (4915)

Satıcı: Toptan Elektrik Malzemem

463,98 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 473.98
BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS - KABLOSUZ 1600DPI

Satıcı: Lunaev

536,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 536.75
BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS-KABLOSUZ 1600DPI (5365)

Satıcı: Durukar Ticaret

495,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 505.48
Go İthalat BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS - KABLOSUZ 1600DPI (5250)

Satıcı: DİYARI FIRSAT

563,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 563.19
BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS - KABLOSUZ 1600DPI (5468)

Satıcı: BiiShe

567,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 567.36
BLİC-BWM4 BEYAZ KABLOSUZ MOUSE 2.4G 8-10M DİSTANCE WİRELESS - KABLOSUZ 1600DPI

Satıcı: Nargo

584,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 584.90

Blic Optical BWM4 Mouse Fiyat Geçmişi

Blic Optical BWM4 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Blic Optical BWM4 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 102 mm
• Genişlik (Mouse) 58 mm
• Yükseklik (Mouse) 35 mm
• Ağırlık (Mouse) 50 g
• Mouse Diğer Özellikler Otomatik Uyku Modu 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)

Blic Optical BWM4 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.