Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Fiyatları

Claw's Crossfire Air Kablosuz 10000 Dpi Pixart PMW3325 Sensör Makro Yazılımlı Chromatic RGB Kablosuz Gaming Mouse - Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 819.1
Claw's Crossfire Air V1 Kablosuz 10000 Dpi Pixart PMW3325 Sensör Yazılımlı Chromatic RGB Kablosuz Gaming Mouse Siyah

Satıcı: Prime

763,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 763.42
Claw's Crossfire Air V1 Kablosuz 10000 Dpi Pixart PMW3325 Sensör Yazılımlı Chromatic RGB Kablosuz Gaming Mouse Beyaz

Satıcı: Prime

763,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 763.42
Claws Crossfire Air V1 Siyah Rgb Makrolu Şarjlı Optik Kablolukablosuz Oyuncu Mouse

Satıcı: tulparlife

782,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 782.60
Claw's Crossfire Air V1 Kablosuz 10000 Dpi Pixart PMW3325 Sensör Makro Yazılımlı Chromatic RGB Kablosuz Gaming Mouse - Beyaz (2.4 GHz Kablosuz + BT5.1 + Type-C ile Kullanım Desteği)

Satıcı: Hepsiburada | 472 yorum

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 809.10
Claw's Crossfire Air V1 Kablosuz 10000 Dpi Pixart PMW3325 Sensör Makro Yazılımlı Chromatic RGB Kablosuz Gaming Mouse - Siyah (2.4 GHz Kablosuz + BT5.1 + Type-C ile Kullanım Desteği)

Satıcı: Hepsiburada | 472 yorum

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 809.10
Claw's Air V1 Tri-Mod Kablosuz 10000 Dpi Pixart 3325 Sensör Makro Yazılım RGB Gaming Mouse Siyah

Satıcı: Trendyol

849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 849.00
Claw's Air V1 Tri-Mod Kablosuz 10000 Dpi Pixart 3325 Sensör Makro Yazılım RGB Gaming Mouse Siyah

Satıcı: Claw's

879,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 879.00

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Fiyat Geçmişi

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Ürün Ailesi

Claw's Crossfire V1 Mouse Kablolu 420,42 TL
Claw's Crossfire Air V1 Mouse Kablosuz 763,42 TL

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Mouse
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

MOUSE ÖZELLİKLERİ

Claw's Crossfire Air V1 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.