Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Mekanik Tuşlar:
Var

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye Fiyatları

Dareu Cool 60 Black-Clear %60 Ice Blade Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Siyah

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

2.249,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 2249.67
DAREU COOL 60 Black-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.171,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

2 2171.83
DAREU COOL 60 Pink-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.171,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 2171.83
DAREU COOL 60 Pink-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz HE Hotswap RGB İngilizce Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 2249.00
DAREU Black-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz HE Hotswap RGB İngilizce Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 2249.00
Dareu Cool 60 Pink-Clear %60 Ice Blade Manyetik Switch 8k Hz Hall Effect Hotswap Rgb Ingilizce Mekanik Gaming Klavye - Pembe

Satıcı: BETA PLUS TEKNOLOJİ | 1 yorum

2.249,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 2249.67
DAREU COOL 60 Pink-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.274,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 2274.24
DAREU COOL 60 Black-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: Betaplus

2.274,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 2274.24
DAREU COOL 60 Black-clear %60 ICE Blade Manyetik Switch 8K Hz Hall Effect Hotswap RGB İngilizce Mekanik Gaming Klavye

Satıcı: BETA PLUS

3.145,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3155.9

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye Fiyat Geçmişi

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye Temel Özellikleri

Var

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Dareu Cool 60 HE Ice Blade Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.