Dell MS116 Mouse

Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Mouse Tuşları:

Dell MS116 Mouse Fiyatları

Dell MS116 570-AAIR Kablolu Optik Mouse Siyah 244,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 254
DELL MS116 USB SİYAH MOUSE 570-AAIS

Satıcı: ISTShop

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

2 310
Dell Optik kablolu fare - MS116

Satıcı: JetKlik

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

3 359
Dell MS116 570-AAIP Kablolu Optik Mouse beyaz

Satıcı: enrakipsiz

372,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 372.00
Dell MS116 Kablolu Optik Mouse Siyah 570-AAIS

Satıcı: JetKlik

403,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 403.26
Dell Ms116 Kablolu Optik Mouse Siyah 570-Aaıs

Satıcı: JetKlik

407,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 407.70
Dell MS116 570-AAIT Gri USB Kablolu Optik Mouse - Adaçayı

Satıcı: TECHSELL BİLİŞİM

414,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 414.00
Dell MS116 570-AAIP Kablolu Optik Mouse siyah

Satıcı: JetKlik

414,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 414.54
Dell MS116 Kablolu Optik Mouse Siyah 570-AAIS

Satıcı: JetKlik | 20 yorum

416,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 416.79
Dell MS116 Optik Kablolu Mouse Siyah 570-AAIR

Satıcı: JetKlik

419,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 419.00
Dell MS116 Siyah Kablolu Mouse 384,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 394
Dell Ms116 Kablolu Usb Sessiz Siyah Mouse

Satıcı: ZmTeknoloji

459,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 459.90
Dell MS116 570-AAIP Optik 1.000 DPI Kablolu Mouse – Beyaz

Satıcı: Elektro Sepeti

486,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 486.32
DELL MS116 570-Aait optik fare Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

494,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 504.61
Dell MS116 570-AAIP 3 Tuş 1000DPI Beyaz USB Kablolu Optik Mouse

Satıcı: hedefmarket

504,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

15 504.16
Dell MS116 Kablolu Optik Mouse Siyah 570-AAIS 456,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

16 466.59
DELL MS116 570-AAIR USB MOUSE SİYAH

Satıcı: ISTShop

533,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

17 533.50
Dell MS116 Kablolu Optik Mouse Siyah 570-AAIS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

575,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

18 575.04
DELL MS116 570-AAIR STANDART MOUSE SİYAH

Satıcı: onlinealisverisyap

577,31 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

19 587.31

Dell MS116 Mouse Fiyat Geçmişi

Dell MS116 Mouse Temel Özellikleri

Optik

Dell MS116 Mouse Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1000 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Ağırlık (Mouse) 90 g
• Mouse Kablo Uzunluğu 180 cm

DİĞER BİLGİLER

• Ürün Kodları 570-AAIP 570-AAIR 570-AAIS 570-AAIT

Dell MS116 Mouse İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Dell MS116 Mouse Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.