Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Dexim DKA005 Klavye Fiyatları

Dexim KW-103 TR Kablosuz Klavye - DKA005 Standart Tuş Formu ile Ev Ofis Kullanımı için Siyah

Satıcı: KENS TEKNOLOJİ | 172 yorum

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 389.00
Dexim DKA005 KW-103 TR Kablosuz Klavye siyah

Satıcı: katarsis34

371,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 371.07
Dexim Dka005 Kw-103 Siyah 2.4ghz Kablosuz Klavye

Satıcı: Zoccoshop

389,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 399
Dexim DKA005 KW-103 TR Kablosuz Klavye siyah

Satıcı: Zendar

423,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 423.15
Dexim DKA005 Siyah KW-103 Kablosuz Q Klavye Caps Lock 2.4 Ghz (1 Adet AA Pil)

Satıcı: Zendar

459,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 459.74
Dexim DKA005 Siyah KW-103 Kablosuz Q Klavye Caps Lock 2.4 Ghz (1 Adet AA Pil)

Satıcı: netsipariş

492,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 492.08
Dexim KW-103 TR Kablosuz Klavye - DKA005

Satıcı: teknopad

498,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 498.00
Dexim Kw-103 Kablosuz Klavye Türkçe 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 459
Dexim DKA005 KW-103 TR Kablosuz Klavye

Satıcı: Zendar

499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

9 499.00
Dexim KW-103 TR Kablosuz USB Klavye – Siyah, Q Türkçe, Laptop & PC Uyumlu

Satıcı: River Teknoloji

509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 509.00
Dexim KW-103 TR Kablosuz USB Klavye – Siyah, Q Türkçe, Laptop & PC Uyumlu

Satıcı: teknopad

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 549.00
Dexim KW-103 TR Wireless Klavye

Satıcı: MİKRONBİL

568,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 578.48

Dexim DKA005 Klavye Fiyat Geçmişi

Dexim DKA005 Klavye Temel Özellikleri

Yok

Dexim DKA005 Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Dexim DKA005 Klavye Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Lyria Profil Resmi

251 yorum

Lyria 2023te 150tlye almistim çok kullanışlı?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.