Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Dexim KMSW-310 Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Dexim KMSW-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: Nethouse | 26 yorum

529,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 529.00
Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: ALİŞVERİSDÜNYASI-CENTER

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

2 609
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: Yenilik Sever

645,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 645.00
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye ve Mouse Set 609,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 619
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti

Satıcı: ALİSVERİSDÜNYASİ-CENTER

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 699.00
Dexim KMSW-310 Kablosuz Klavye Mouse Set siyah

Satıcı: Netsiparis

932,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 932.32
Dexim DKM006 KMSW-310 Kablosuz Klavye Mouse Set 2.4 GHz 4D Mouse Buton (Tek Alıcı ile Çalışır)

Satıcı: netsipariş

940,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 940.41
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti Dkm006

Satıcı: Netsiparis

1.022,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 1022.20
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Seti Dkm006

Satıcı: Arslan Bilgisayar

977,12 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 987.12
Dexim KMSW-310 Kablosuz Klavye MouseSet

Satıcı: netsiparis

1.034,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1034.02
Dexim Dkm006 Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouse Set 2.4 Ghz 4D Mouse Siyah

Satıcı: NETSİPARİS

1.139,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

11 1139.50
Dexim Kmsw-310 Kablosuz Klavye Mouseset

Satıcı: Elektro Sepeti

1.195,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

12 1195.00

Dexim KMSW-310 Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Dexim KMSW-310 Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Dexim KMSW-310 Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1600 dpi
• Ayarlanabilir DPI Var
• Ayarlanabilir DPI Kademesi 3 adet
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 4 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Dexim KMSW-310 Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.