Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Var
Klavye Pil Özellikleri:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Everest KB-85 Silent Pro Klavye Fiyatları

Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: evotech bilgisayar | 79 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 1299.00
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Evotech Bilgisayar

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1299.00
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej/Pembe/Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz + BT Q Membrane Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Evotech Bilgisayar

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 1359
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Segment Store

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1399.00
Everest Kb-85 Sılent Pro Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu Sessiz Rgb Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Smallman

1.544,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1544.40
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

1.518,70 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 1528.7
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Smallman

1.578,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 1578.78
Everest KB-85 SILENT PRO Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu SESSİZ RGB Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: SMALLMAN

1.613,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1613.92
Everest Kb-85 Sılent Pro Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu Sessiz Rgb Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: girnetbilisim

1.690,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1690.80
Everest Kb-85 Silent Pro Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu Sessiz Rgb Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: pazareyle

1.926,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1926.43
Everest Kb-85 Silent Pro Kablosuz Q Tuşlu Oyun Klavyesi 2.4GHz Ev - Ofis Kullanımı için Bej-Pembe-Turuncu - Yok

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.995,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 1995.31
Everest Kb-85 Silent Pro Kablosuz Bej-Pembe-Turuncu Sessiz Rgb Wireless 2.4Ghz Q Oyuncu Klavyesi

Satıcı: Pazareyle

2.012,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

12 2012.98

Everest KB-85 Silent Pro Klavye Fiyat Geçmişi

Everest KB-85 Silent Pro Klavye Temel Özellikleri

Var
Yok

Everest KB-85 Silent Pro Klavye Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Klavye
• Kullanım Amacı Oyun / E-Spor
• Bağlantı Şekli Kablosuz
• Bluetooth Var
• 2.4 GHz USB Alıcı Var
• Desteklenen Platformlar Windows
• Renk Seçenekleri Beyaz Bej
• Konnektör Türü USB-A
• Kablolu Kullanabilme Var

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

Everest KB-85 Silent Pro Klavye İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Everest KB-85 Silent Pro Klavye Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.