Ürün Tipi:
Kullanım Amacı:
Bağlantı Şekli:
Klavye Tuş Dizilimi:
Klavye Aydınlatması:
Yok
Mouse Algılayıcı Tipi:
Optik
Mouse Azami Hassasiyet:
Klavye Pil Özellikleri:

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti Fiyatları

Everest KB-BT72 Elıte Black Metalik Kablosuz Q Klavye + Mouse Set - Renkli

Satıcı: RemBilgisayar

660,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 660.00
Everest KB-BT72 ELITE Rose Gold 2.4 ghz + BT Kablosuz US Layout English Klavye + Mouse Set

Satıcı: Segment Store

620,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 620.18
Everest Kb-Bt72 Elıte Black Metalik Bluetooth Kablosuz Q Klavye + Mouse Set

Satıcı: CEMRE İLETİŞİM HİZMETLERİ

668,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 668.50
Everest KB-BT72 Elıte Rose Gold 2.4 Ghz + Bt Kablosuz Us Layout English Klavye + Mouse Set

Satıcı: Segment Store

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 699.00
Everest KB-BT72 Elite Metalik Bluetooth Kablosuz Q Klavye + Mouse siyah

Satıcı: cemreiletişimm | 4 yorum

920,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 920.70
Everest Kb-bt72 Elıte Black Metalik Bluetooth Kablosuz Q Klavye + Mouse Set

Satıcı: CEMRE İLETİŞİM HİZ

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 990.00
Everest KB-BT72 ELITE Black Metalik Bluetooth Kablosuz Q Klavye + Mouse Set

Satıcı: MTK İLETİŞİM HİZMETLERİ

990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 990.00
Everest KB-BT72 Elite Metalik Bluetooth Kablosuz Q Klavye + Mouse Siyah siyah

Satıcı: core-bilgisayar

1.177,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 1177.35

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti Fiyat Geçmişi

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti Temel Özellikleri

Yok
Optik
Mouse Tuşları:
Mekanik Tuşlar:
Yok

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER

KLAVYE ÖZELLİKLERİ

• Klavye Tipi Standart
• Klavye Tuş Dizilimi Q Klavye
• Klavye Dili Türkçe
• Klavye Sayısal Tuş Takımı Yok
• Klavye Aydınlatması Yok
• Mekanik Tuşlar Yok
• Tuşlara Aynı Anda Basabilme Yok
• Klavye Programlanabilir Tuş Yok
• Klavye Makro Desteği Yok
• Klavye Oyuncu Profili Yok
• Uzunluk (Klavye) 285 mm
• Genişlik (Klavye) 120 mm
• Bilek Desteği Yok
• Multimedya Tuşları Var
• Klavye Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Klavye Pil Özellikleri AAA Tipi (İnce Kalem Pil)

MOUSE ÖZELLİKLERİ

• Mouse Tipi Standart
• Mouse Algılayıcı Tipi Optik
• Mouse Azami Hassasiyet 1200 dpi
• Ayarlanabilir DPI Yok
• Mouse Aydınlatması Yok
• Mouse Tuşları 3 adet
• Mouse Programlanabilir Tuş Yok
• Mouse Makro Desteği Yok
• Mouse Oyuncu Profili Yok
• Mouse Uyumlu El Sağ Sol
• Uzunluk (Mouse) 110 mm
• Genişlik (Mouse) 60 mm
• Yükseklik (Mouse) 33 mm
• Ağırlık (Mouse) 55 g
• Mouse Diğer Özellikler 10m Kullanım Alanı
• Mouse Pil Özellikleri AA Tipi (Kalem Pil)
• Mouse Sessiz Tıklama Yok

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti İle En Çok Karşılaştırılan Klavyeler ve Fareler

Everest KB-BT72 Elite Klavye & Mouse Seti Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.